Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni hungarist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni hungarista vagy hasonló beállítottságú lányokkal?

Figyelt kérdés

ahol én lakom gyms megye állítólag a környék szélsőjobbos fellegvára.én még egyetlen embert nem láttam/találtam.még barátot sem.

pedig jó lenne főleg pár választás szempontjából hasonló világnézetű lányt találni.

olvastam hasonló kérdést az oldalon.a sablon válasz a kocsma és a koncert.az első nem nyert a másodikra pedig nem járok ilyen olyan okokból.

aki pedig kötekedni akar mert neki más a politikai nézete:csak rajta, ignorálom:)


2016. febr. 23. 20:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.hát igen kocsmában inkább részegeket találni.

koncertre nem járok,a mai zenét nem szeretem egyszerűen.

hagyományőrző eseményeket hol hirdetnek?nem láttam még sehol sem.

könyvégetés:) a 21. századi európában gyakran találkozni ilyesmivel?talán a közel keleten.


kedves utolsó válaszoló nekem a belső értékek a legfontosabbak.koncerteken sem hinném hogy mindenki aki odamegy támogatná az eszméket.van erre egy jó szó hobbináci.sokaknál csak egy elmúló hobbi.

a legtöbben politizálnak és az is sokat mond egy emberről hogy milyen nézeteket vall.például egy plázacica az életben nem lesz hungarista.és fordítva.

2016. márc. 27. 19:36
 12/17 anonim válasza:

Teljesen egyet értek veled, én csak azt mondom, hogy nem szeretnék egyik párthoz sem tartozni... de végülis szinte mindegy, hogy én mit szeretnék, mert aki hungarista, az egyből Jobbikos, akár akarja, akár nem.

De számomra is fontos, hogy meglegyen a másik félben a hazaszeretet, s a hasonló érdeklődési kör, ahhoz, hogy tartos lehessen a kapcsolat.

2016. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
#10 és #12 is én voltam
2016. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

több ilyen lány kéne a környékünkre is:)


hát én például nem vagyok jobbikos.egy valódi szélsőjobbos pártot az életben nem engednének parlamentbe jutni európában.viszont ugyanolyan közel áll hozzám a többi szélsőjobbos eszme is mint a hungarizmus.

2016. márc. 28. 18:42
 15/17 anonim válasza:

ide meg több ilyen beállítottságú fiú ;)


A szélsőjobboldali eszme szerintem manapság valamilyen mértékben összekapcsolódik a hungarizmussal.


(#13-as voltam)

2016. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
egészen szorosan kapcsolódik.már a 30as évek óta.szálasi ferenc sem juthatott volna hatalomra hitler segítsége nélkül.sajnálatos ahogy 45 után alakultak a dolgok.
2016. márc. 30. 16:54
 17/17 anonim válasza:

Engem is érdekel ez a téma, de ez már kezd egy kicsit eltérni a kérdésedtől...ha szeretnél erről, a hungarizmusról beszélgetni, írj nyugodtan privátban.

Az utolsó válaszoló

2016. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!