Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fészbuk-oldalra feltöltött...

Fészbuk-oldalra feltöltött képeknek hogy lehet beállítani a láthatóságát?

Figyelt kérdés
Csak hogy egy kicsit világosabb legyen: készítettem egy oldalt a fészbukon, a lényegi mozzanatát igazából azok a képek adják, amiket feltöltök. Na most meghívtam sok embert, de sokan kedvelték az oldalt olyanok is, akik nem az ismerőseim, viszont közük van úgymond a témához. És azt is észrevettem, hogy míg az oldalt kedvelték pl. 80-an, addig sokkal többen nézegetik, egy-egy fotónál pl. látom, hogy 170-180-an is megnézték. Én meg azt szeretném, hogy ezek a "zugnézelődők" is kedveljék az oldalt ahhoz, hogy meg tudják nézni a képeket. Ha sima profilt csináltam volna, akkor ott ugye be lehetne állítani a láthatóságot. De hogy egy oldalnál be lehet-e, azt nem tudom. Egyelőre nem találtam ilyen lehetőséget. Van valami ötletetek? Köszönöm előre is az emberi hangú válaszokat.

2015. jún. 30. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Oldalaknál láthatóságot nem lehet beállítani. Pont ez a lényege a FB oldalnak, hogy nyilvános legyen és mindenki lássa. Olyat se tudsz beállítani h like után jöjjön elő a kép. Ezt csak weboldalakon lehet speciális scriptekkel.


Az hogy hányan nézték meg azok nem zugnézelődök, ahogy te hívod őket. A 99 %-uk még a te oldaladra se tévedt. Azért látják a képeket, mert valamelyik ismerősük belikeolta vagy megosztotta. Te is gondolom a FB-n látsz olyat az üzenőfaladon, hogy "Kis pista kedveli jóska pista fényképét" és akkor a képet is kihozza.

2015. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!