Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnnek el az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek el az emberek miután bincs5kémia de szimpátia megvan?

Figyelt kérdés
Internetről randiztam nőkkel. Olyanok voltak hogy randin tök jól elbeszélgettünk viszont kémia vonzalom nem volt. Azt mondta hogy csak barátok lehetünk mert szimpi vagy én próbálom a barátságot de ő attól is elzárkózik.
2016. febr. 25. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel férfi nő barátság ritka... És a legkevesebbszer interneten alakul ki...
2016. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak kamuzott, igazából azt akarja hogy hagyd a fenébe :(
2016. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én is voltam így randik után. Azért van ez, mert ha érzem, hogy a pasi a kémia hiánya ellenére is többet akarna, feltételezem, hogy megbántódna ha barátként mellette lennék, de nem lehetne semmi... Más nők nevében nem tudok nyilatkozni. Persze két olyan barátom is van, akiket így szereztem. Velük az intellektuális összhang nagyon megvolt első perctől kezdve :)

Egyébként szerintem ez a férfiakra is jellemző, ha a nő akar kémia nélkül is barátkozni.


22/N

2016. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
F..om ki van már ezzel a sok kémiatanárral!
2016. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, nem? Olyat keress, akivel vonzódtok egymáshoz. A siránkozással csak megy az idő.
2016. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!