Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok? Felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Felejtsem el inkább?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel még nem találkoztam de meséltek róla és láttam képeket, ezek alapján szimpatikus és vannak közös érdeklődésének, valahogy megfogott (ami nálam nem annyira gyakori), vannak közös ismerőseink, de a társaságunk teljesen különbözik, így nem tudunk találkozni :( Igazából nem akarok nyomulni, sőt ha találkoznánk se úgy gondolnám hogy lennie kell valaminek, de őszintén kíváncsi vagyok rá. Utalgattam rá az egyik barátnőmnek (aki ismeri) de úgy latszik nem vette a lapot vagy csak egyszerűen nem érdekli :( A kérdés az hogy mit tudok csinálni ilyen helyzetben (a netes dolgokat nem szeretem, amúgyis túl átlátszóak) vagy inkább hagyjam és lépjek tovább?

2016. jan. 2. 00:58
 1/1 anonim válasza:
inkább lépj tovább, netes kapcsolatnak sosincs jó vége
2016. jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!