Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem taszít az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem taszít az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés

Ha pl. neten kezdek el valakivel beszélgetni, aki amúgy elsőre szimpatikus lenne, de olyan szinten nyomul, hogy teljesen elmegy a kedvem attól, hogy folytassuk a beszélgetést. Már azelőtt, hogy élőben találkoznánk, csak egy-két kép alapján máris úgy beszél, mintha belémszeretett volna (nem a magam fényezésére mondom, egyáltalán nem tartom magam szépnek, csinosnak meg még annyira se), és úgy viselkedik, mintha már egy pár lennénk, plusz állandóan szexuális megjegyzéseket tesz. Nem vagyok prűd, sőt, de számomra akkor is undorító, ha valaki, aki elmondása szerint kapcsolatot keres, és nem egyéjszakás kalandot, már személyes találka előtt nekiáll "perverzkedni". És nem csak egy ilyenbe futottam bele, akikkel végül már azért nem beszéltem, mert taszított a viselkedése.


Mással is volt már ilyen? Csak én reagálok így ezekre?


19/L



2016. febr. 25. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Megértelek.


Viszont jó kérdés, ha ez ellenszeves, akkor én miért vagyok az mindig, mikor pont ellentéte vagyok ennek... Megunnak és nem írnak többet.


Most komolyan ki kell számolni miből mennyit? Vulkáni logika egy sima ismerkedéshez?!

2016. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

21/F

Biztos nem csinálnék ilyent, bunkóság és csak a kis p#csű, degenerált, nagypofájú hímk@rvák nem tartják tiszteletben a nőket, titeket csajok.

2016. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem egy visszafogottabb viselkedés ismerkedésnél sokkal jobb, mert aki komoly kapcsolatot akar, az nem a szexről fog először beszélni. Ha idő közben kerülnek elő az ilyen dolgok (tehát már személyes találkozó után, mikor már alakul valami), az rendben van, de eleinte (én legalábbis) sokkal jobban szeretek azokkal beszélgetni, akikről nem az jön le egyből, hogy csak egy lyukat keres magának.
2016. febr. 25. 19:29
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek férfiként. Ez ultragáz. Lehet megdicsérni a nőt, hogy csinos stb. De ez nagyon tré, alja viselkedés. Dedós szint agyilag. Szóval jól vigyázz, kivel ismerkedsz virágszálam :D
2016. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Nyilván a szokásos random kr*tént fogtad ki, ahogy minden nő. Csak gratulálni tudok, így legalább a normális férfiak megint hoppon maradtak.
2016. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: ne engem hibáztass emiatt, hidd el, én lennék a legboldogabb a világon, ha végre nem csak kretének írnának nekem.
2016. febr. 25. 19:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális megjegyzések miatt érthető a kiadásod..nem vagyok nő,de nem hiszem hogy az ilyen fajta megnyilvánulások vonzóak lehetnek, nem is hiszem hogy egy normális lány szeret ilyesmit vadidegenektől olvasni, és szerintem az ilyen komolytalanná teszi a szándékot is..viszont szerintem azzal nincs gond, ha mondjuk egy férfi dícséri a külsőd a képeid alapján,ha azt stílusosam teszi..
2016. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A sima dicséret teljesen rendben van, nagyon jól szokott esni, ha bókolnak. :) Csak sajnos sokszor nagyon ózléstelen megjegyzést tűznek még mellé, nem zárják le szimplán annyival, hogy "szép a szemed".
2016. febr. 25. 20:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Két olyan csaj veszett velem össze eddig, akivel sosem találkoztam személyesen. Az egyik kb. 18-19 éves koromban, valami városi fórumon írtunk egymásnak, pár nap múlva már összevissza minden napszakban hívogatott, éjjel is, képes volt lecseszni telefonon, hogy nem keresem, ja és az utolsó hívásakor még bőgött is. Valami megszállott lehetett. Kicsit megmosolyogtam magamban a szerencsétlent. A másikkal pár évvel ezelőtt neten ismerkedtem. A jó öreg MSN-en tartottuk a kapcsolatot nagyjából egy éven keresztül, de az utolsó 2-3 hétben komolyan úgy veszekedett velem írásban, mintha házasok lennénk. Káromkodott, számon kérte, miért nem jelentek neki a napi rutinomról percre pontosan, minden mondatomat félreértette, megsértődött stb. Csak egy újabb megszállott volt. Ilyen paranoiás retkekbe botlok folyton... :D
2016. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy ezzel egyedül.


annak, hogy ennyire áradoznak, nincs valós alapja, ezért nem hat őszintének. inkább azt üzeni:


1. nagyon kell valaki. áhh, te vagy itt? mostantól öriszeri, mindig is téged akartalak.

2. de jól nézel ki. a többi mindegy.

2016. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!