Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Számotokra ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra ismerkedésnél milyen viselkedés tesz vonzóvá egy nőt? Milyen számotokra az ideális nő egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyen bennünk sok közös dolog, mert enélkül számomra nem működik. Akármennyire is kedves, jó fej, ha nincs sok közös bennünk.

Legyenek tervei, álmai, ne csak sodródjon az árral. Legyen jó beszélgetőpartner.

2015. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudjak vele beszélgetni,ne az legyen hogy én beszélek,ő meg csak 1-2 szavas válaszokat ad,legyenek közös pontok,témák,és ne csak én keressem őt,hanem az érdeklődés legyen kölcsönös,mert ha nem mutat semmit,akkor egy idő után azt hiszem hogy a szimpátia csak egyoldalú.
2015. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne akarjon megváltoztatni,fogadjon el olyannak amilyen vagyok,tudjam magam adni ne keljen "színészkednem" mellette.

És a legfontosabb: igazi férfinak érezzem magam mellette ő meg igazi nőnek érezze magát mellettem.

2015. dec. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek igaza van!! Legyen aranyos, bújos, jo beszelgetopartner, legyen benne a hülyesegbe. Közös erd.kor, millio varia lehet.
2015. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!