Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik leadnak az elvárásaikból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik leadnak az elvárásaikból, azok tudnak boldog kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek, hogy valaki a 100 tulajdonságot tartalmazó elvárásaiból csak 95-tel rendelkező emberrel jön össze, hanem aki már kénytelen beérni valaki olyannal, aki valójában nem túl vonzó a számára, és titokban másra vágyna. Így lehet valaki boldog?
2016. febr. 27. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már 0-ra leadtam de hiába. Ha átmennék negatívba akkor már a saját nememhez kellene vonzódnom. Magas vékonyként én erre születtem.
2016. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha idővel a másik hozzá simul, megváltozik érte, csak akkor. De a másik úgyis megérzi, hogy nem vagy boldog vele. Jó esetben próbál boldoggá tenni.
2016. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mosolyparancsnok!

Ha magaddal sem vagy elégedett, akkor mit síránkozol? Az meglátszik rajtad. A kisugárzásod a hozzáállásod és a mentalitásod árulkodó jel. még ha neked nem is tudatos. Valamit nagyon nem jól csinálsz. Az meg benne van a pakliban hogy visszautasíthatnak.

Emiatt te már általánosítasz hogy minden nő ilyen. Egy nagy túróst öcsém! Nem látod a fától az erdőt és azt hiszed nincs kiút. Tévedésben élsz.

2016. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elég jól kinéző srác vagyok, de belül sajnos nagyon visszahúzódó, csendes, félénk. Tetszem hozzám hasonlóan szép kinézetű lányoknak is, de sokszor ezt el sem bírom hinni, hogy egy ilyen vagy olyan szép lánynak tetszem.


Ezért általában nálam kevésbé szép lányokkal jövök össze, mint amilyen jól kinéző én vagyok.


A külső nem minden, de nem lehet olyannal boldog kapcsolatot kialakítani, akivel úgy érzed külsőre nem tökéletes közöttetek a vonzalom. És ez általában belőlem hiányzik, mert én nem vonzódom ezekhez a lányokhoz úgy, mint ők hozzám.

2016. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!