Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történne, ha az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne, ha az itteni pasik lejjebb adnák annyival az igényeiket, hogy nem várják el maguknak alanyi jogon a szép, csinos barátnőt?

Figyelt kérdés
Beérnék kevésbé széppel (azaz átlagos, ami nem egyenlő a széppel) is.
2016. febr. 27. 12:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Amig a nők nem adják lejjebb az igényeiket, addig egy pasitól milyen jogon várják el, hogy lejjebb adják?!... Jah hogy a nőknek mindent szabad?...
2016. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy már, még a végén lenne barátnőjük és nem sírhatnának itt egész nap.
2016. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
neked hogy esne, ha a párod csak azért lenne veled, mert lejjebb adta az igényeit, és csak te jutottál neki?
2016. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Míg a férfiak nem adják lejjebb, milyen alapon várják el, hogy a nők lejjebb adják?
2016. febr. 27. 12:16
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem a kérdés! Miért kéne beérni velük? Vannak sokkal szebb átlagos lányok, mint akiket szupermodellnek mondanak! Én nem beérem az ilyen lányokkal, én keresem az ilyen lányokat! Sőtt! Én az átlag alatti lányokat is keresem, mert sokkal szebb belső értékeik vannak némelyeknek, mint a szépeknek! Szóval gondold át mert énnekem egy megbízható, kedves és őszinte lány többet ér, mint egy b...nivaló szexistennő!
2016. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más, és másként gondolkodik. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Sajnos ez van. A szépség meg relatív. Mindenkinél más, mindenkinek más tetszhet. Ezért sem vagyunk egyformák.

Ízlések és pofonok kérdése. De természetesen vannak olyanok, akik magasra teszik a lécet. Ez van.

2016. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

"Míg a férfiak nem adják lejjebb, milyen alapon várják el, hogy a nők lejjebb adják?"


Nekem nem kell szupermodell barátnő, egy átlagos kinézetű lányt is tudok szépnek tartani, ha belsőre megfelel számomra.

Viszont akkor én ugye jogosan várom el, hogy a nők ne csak a kigyúrt izomagyakra hajtsanak?

2016. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom nagyon rossz felfogás alakult ki ebben a témában. a társkeresés nem úgy működik mint az autóvásárlás. kitalálja az ember, hogy jó lenne egy barátnő, megnézi a kínálatot, és ha nem jön össze egyikkel sem, akkor lejjebb adja az igényeit, és olyanoknál próbálkozik, akiket a társadalom önkényesen értéktelenebbnek ítél csak hogy legyen végre barátnője. ez nem így megy.
2016. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Igen, amikor általában átlagos csajokra írtam rá társkeresőn, aztán ilyen válaszokat kaptam, hogy bocs,de mást keresek. Ennyit az igényekről,hogy ki adja lejjebb és ki nem. Most már úgy vagyok vele,ha elutasítanak,mert mindenképpen ez van,akkor már legalább egy bombázó utasítson el, ne egy átlagos vagy csúnyácska csaj.Na persze némelyikkel kialakult ilyen "netes" barátság, sokat felvettem msn-re annak idején, de ugye msn nincs már így ők is eltűntek,meg töröltem is őket, mert időközben lett valakijük. ja, és a nők várják el alanyi jogon a helyes férfiakat, még a zsíros hajú túlsúlyos nőknek is minimum egy "brattpit" kell.
2016. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező:

Én próbálkoztam szép, átlagos, csúnya lányoknál is, szerettem volna kapcsolatot, egy társat. Az idő múlásával a külső egyre kisebb szerepet kapott nálam. Az eredmény még is az lett, hogy aki ilyen ocsmány és alacsony mint én az konkrétan több száz nőből egyetlen egynek sem kellett. Ezek tények. Az a baj kérdező, hogy csak általánosítasz, pedig a legtöbb férfi tényleg jól ellene egy átlagos vagy akár azalatt kedves és törődő barátnővel. Ne magadból indulj ki...

2016. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!