Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyának mondott átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyának mondott átlag alatti pasik ti szoktatok próbálkozni nagyon csinos jó nőnél?

Figyelt kérdés
Szerintem érdemes próbálkozni, mert nagyobb sikeretek lenne egy nőnél szerintem, mert az ellentétek vonzzák egymást, illetve ilyen nőknél nem próbálkoznak a pasik, mert azt hiszik elérhetetlenek, közbe meg.... :)
2016. febr. 20. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Majd ha leteszed a lányregényeket és felregisztrálsz férfiként egy társkeresőre, meglátod mi az igazság.
2016. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2016. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. hát nem is társkeresőn kell próbálkozni!! Ilyen nőknél csak élőben működik, mert az anonimitást kihasználva neten rámernek írni és valóban kapnak napi 100 levelet
2016. febr. 20. 23:37
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Már kinőttem azt a kis gyogyós naiv korszakomat, amikor ilyen elvetemült ötleteim támadtak. Sorry!
2016. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Általában a túlságosan cicoma epik atom csajok nem az átlag pasikra várnak. Nekem nincs jogsim, busszal járok, nem veszek cipőt 50ezerért, mert 15-ért is tudok venni, a hajamat is úgy viselem, ahogy emberhez méltó, napszemüveget nem hordok nyáron sem, nem hogy éjszaka, általában sima pólóba vagyok és farmerbe meg ingbe. Nem hordom a fali órát a csuklómon és a telefonom sem almás hanem Microsoft. A képeim a neten nincsenek szét effektezve és a kajámat se fotózom le napi 3x. Ahogy selfieket se lövök 3 és fél percenként, valami ratyi hashtaggel. És mivel én ilyen vagyok ezért az általad említett nagyon csinos nők leszarnak :) Ami egyébként nem probléma, mert a csinosság általában fordítottan arányos az értelemmel. Szóval én maradok az átlagos lányoknál.
2016. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer próbálkoztam egy gyönyörű lánynál, aki történetesen életem szerelme volt. Sőt még jóban is voltunk.

Most együtt él a jóképű pasijával, engem meg le se szar.

Szóval ennyit az elméletedről, ami már csak azért is baromság, mert a jó House doki is megmondta, a 10-es a 10-essel, a 7-es a 7-essal jön össze, kivéve ha közrejátszik a pénz, vagy a nemvárt terhesség.

2016. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Ostoba provokátor.


És mire alapozod azt, hogy sikerük lenne? :D

2016. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ugyanis van egy csodás tulajdonságom hogy roppant zavarba tudok jönni gyönyörű (nem plázacica, hanem természetes szépség) nők társaságában.

Láttál te már vígjáték filmekben tini csajt aki találkozik a kedvenc zenekarának frontemberével? Na azt a reakciót amit a csaj művel; na azt képzeld el egy magas, pocakos nyuszifogú szemüveges sráchoz:DD

Szóval kár égetnem magam a szép lányok elött:))

2016. febr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ha látok tőle jeleket, akkor igen, nem számít, hogy népszerű, van 6363528912 ismerőse.


Ha nem látok jeleket, akkor a legdagadtabbnál sem

2016. febr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!