Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Ti udvariasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti udvariasak vagytok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl utcán/buszon előre engeditek-e a lányokat/nőket, tartjátok-e az ajtót nekik, ha úgy alakul, stb. Csak az ilyen alap dolgok :)


Ha nem, miért nem?



2016. febr. 27. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Tömegben nem lehet udvariasnak lenni, mert több kárt okozol a feltartással, mint az előreengedéssel....

De ahol lehet, ott megpróbálok az lenni.

2016. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen, alapvetően igen. Mindemellett elő szokott fordulni olyan helyzet, ahol ezeket nem tartom be, például ha nagyon kell sietnem, vagy nagyon feszült vagyok, ilyenkor nem tudok ilyesmire is gondolni.
2016. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Ritkán vagyok az. Még pedig azért, mert mi okom van egy nőt előreengedni, ha az a válasz, hogy bocsi de van pasim. Nem én általában mindig feszült vagyok és egy boldogtalan ember miért legyen udvarias? Majd, ha a helyzetem megváltozik és lesz egy olyan keresetem, ami megnyugtat és lesz autóm házam, majd akkor boldog is leszek és kedvesebb is leszek a nőkkel is.
2016. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen, így lettem nevelve. Nekem ez a természetes.
2016. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én igen, viszont mióta Pesten élek azóta kevésbé, mert mindenki hülyének néz, hogy előre engedem, vagy segítek neki.
2016. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos igen. Hátrány ez, semmint előny. Egyetlen helyen nem vagyok az és a busz. Ha jön szeretk elsőként felszállni ha van még üres hely akkor leülhessek, ha nem akkor a lépcsős helyet foglalhassam el (ez sem bunkóság, de majd meghalok infarktusban mikor a tömeg közepére kerülök)
2016. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Miért engedjem én előre, csak azért, mert ő nő?

Ennyi erővel a pasit is előre engedhetném, elvégre egyenjogúság van.

2016. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen. De pl.Pesten vagy nagyobb városokban én hiába engedem magam elé a nőket, ha másik 10 tahó befurakszik elé :) Szoktam segíteni tolókocsis kismamáknak is ha úgy van feltenni a babakocsit a buszra. Itt gyakorin irkálom a nőgyűlölő szövegeimet,de az életben segítek nekik,vagy udvarias vagyok, persze nem azért mert nő vagy akarnék tőle valamit, hanem mert ember társam.
2016. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen és ez nem hátrány. Ilyeneket a "rosszfiúk" is csinálnak, akikért oda vannak a nők.
2016. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Mint egy dühödt bika rontok közéjük, mögöttem csak úgy röpködnek szerteszét a nők összetrancsírozott fejei, végtagjai.
2016. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!