Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem egy önbizalomhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy önbizalomhiányos fiúnál, aki nagyon félénk és nem akar emiatt közeledni felém? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy 30 éves férfival, aki még nem volt nővel, mert állítólag olyan csúnya. Valóban nem egy szépség így első ránézésre, de én teljesen beleszerettem. Olyan stílusa humora van hogy tudom hogy ő kell nekem!!

Próbáltam közeledni felé, de nem hiszi el hogy akarok tőle valamit, mert szerinte csak szórakozok, mert én a tipikus túl csinos jó nő kategória lennék. Mit tudok tenni hogy bízzon bennem?


2016. febr. 27. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Randiztok és randin megcsókolod.
2016. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű esetek. Nekem volt 1x egy nem túl szép barátom, de imádtam, annyira jó humora volt, röhögtünk mindenen, élvezet volt vele az élet :)

Ő sem akarta elhinni hogy kell nekem. Állandóan bizonygatnom kellett hogy tényleg szeretem. Későbbiekben még rosszabb lett a helyzet, mert megvolt róla győződve hogy úgyis elhagyom másért.


Lehet esélyed, csak türelem kell hozzá. Talán előbb-utóbb elhiszi, hogy kell neked.

2016. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tarts ki mellette.Csak a kitartásoddal tudod elnyerni a bizalmát és ne mesélj neki arról,hogy mennyire tetszel más férfiaknak.Inkább keltsd benne azt az érzetet,hogy elégedetlen vagy a saját külsőddel és megerősítésre lenne szükséged amit leginkább tőle vársz.Nem kell semmit túlhangsúlyozni,csak lassan türelmesen haladjatok,így férkőzhetsz a bizalmába.

Ő legbelül szeretne hinni neked,csak még nem mer.:)

2016. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!