Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mitől lehet, hogy senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet, hogy senki nem tetszik?

Figyelt kérdés

Külsőre is nagyon kevesen, de ha mégis megfog egy pasi, akkor meg a személyiségében van valami, ami nagyon zavar. Mitől lehet ez?

Az exeimen is túl vagyok. Már 1,5 éve nincs senkim, nagyrészt emiatt.

20/L


2016. febr. 27. 18:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy túl nagyigényű vagy, túl nagyra tartod magad?
2016. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy igényeim, de egyszerűen senki nem normális. Pl. nem szeretem, aki cigizik vagy túl sokat iszik, túl lusta, rendetlen, bunkó, csajozós, stb. Meg van akivel egyszerűen csak más a személyiségünk, nincs közös pont, erről senki nem tehet.
2016. febr. 27. 19:00
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem akarsz alkalmazkodni, kompromisszumukat kötni, van egy álom ideálod, de még nem jöttél rá, hogy a valóságban az elképzelt "tökéletes" nem létezik.
2016. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem jó helyen ismerkedsz, vagy csak nem veszed észre a szolidabb srácokat, mert ezek amiket leírtál nem túl extrák, de sokszor az ilyen srácok nem azok akik rögtön odamennek hozzád, csak mert rád néztek.
2016. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább te nem vagy normális, bocs.

Nincs benned tolerancia, elfogadás és kompromisszumkészség. Még, ha találkoznál is egyszer álmaid hercegével és összejöttök, akkor sem tartana semeddig a kapcsolat ezek miatt a dolgok miatt. Nincs tökéletes ember, mindenkinek vannak hibái.

2016. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én minden csajnak bejövök, szal ha akarnálak én tuti le tudnálak venni a lábadról. :)

Ha akarod írj, 25/F

2016. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem normális, mert tök alap igényei vannak? :D
2016. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Biztos az alap igényei miatt nem tetszik neki SENKI.

Amúgy én dohányzom, ezek szerint már nem vagyok normális?

2016. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A normálisat arra értem, hogy akinek nincsenek káros szenvedélyei.
2016. febr. 27. 19:16
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez tök normális nyugi,ne hallgass az itteni pasikra. Jól néznénk ki ha minden pasi bejönne, nem tudnál választani és állandóan ki-be lépegetnél egyik kapcsiból a másikba,mert jött egy mégjobb.

Türelem, előbb-utóbb eljön az a srác akit neked szánt az ég, a lényeg hogy ismerkedj és ne ölbe tett kézzel várd :)

2016. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!