Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik SENKI?

Figyelt kérdés

Régebben még annyira nem, de most már nagyon szörnyen érzem magam, amiért a barátnőimnek már mind volt/van pasija vagy egyszerűen csak tetszik nekik valaki. Nekem még ez az érzés sem nagyon adatott meg eddig.

Nemsokára 17 éves leszek és még sosem voltam szerelmes, eddig csak három ember tetszett, de tudom, hogy úgysem lett volna semmi esélyem, fiatalabb is voltam náluk, szóval inkább hagytam. Szerintem én sem tetszem senkinek még sosem csókolóztam és szűz vagyok. Mostanában szinte minden harmadik nap sírógörcsöt, mert egyszerűen úgy érzem, én sosem fogok kelleni senkinek. A barátnőim próbálnak nyugtatni, de hát hiába. Tudom, hogy az élet nem verseny, ez nem időre megy, de mostmár komolyan attól félek, egyedül fogok meghalni:( nagyon boldog lennék, ha valaki, aki hasonló helyzetben van, válaszolna. Nagyon megköszönném.



2015. aug. 15. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
17 leszel,ugye? Mitől félsz? Miért kell görcsösen ezzel foglalkozni? Majd jön az igazi, néha nem is számítasz rá és megjelenik. Türelem:)
2015. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Akkor mi a francot keresel a felnőtteknél?


Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2015. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyébként 20 voltam mire megismertem életem szerelmét addig semmi sem volt. 7 évig együtt is voltunk.
2015. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ilyen nincs hogy nem tetszik senki! te is az álom pasira vársz mint a nők 95% a
2015. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Írta,hogy 3 tetszett de hagyta őket, olvasd már végig rendesen, nem a tökélyre vár csak zavarodott, mert elég nehéz ma bármi normális kapcsolatot találni.
2015. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oh, tehát tényleg vannak lányok/nők, akik szintén ezt élték meg, amit most én. A napokban már az is megfordult a fejemben, hogy aszexuális vagyok... pedig tudom, hogy nem, mert pl zenészekért, színészekért, sportolókért nagyon oda tudok lenni, de valamiért így a való életben semmi nem megy:( Remélem egyszer tényleg megjelenik az a nagy Ő az én életemben is:) köszi a válaszokat.
2015. aug. 15. 17:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem miért néz mindenki csajnak?:D
2015. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#1, bocsi :D de végül is tök mindegy, fiú vagy e vagy lány, köszönöm, hogy elmondtad, veled is ez volt
2015. aug. 15. 17:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond, talán azért néznek csajnak mert általában a hűségről meg a komoly kapcsolatról meg egyéb "furcsa" dolgokról beszélek. Fordítva vagyok bekötve egyesek szerint mert nem vagyok oda az alkalmi kapcsolatokért...
2015. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
pl zenészekért, színészekért, sportolókért nagyon oda tudok lenni, de valamiért így a való életben semmi nem megy Remélem egyszer tényleg megjelenik az a nagy Ő az én életemben is! mondtam hogy a nagy őt várja
2015. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!