Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni? Ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni? Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Az életstílusom nagyon megnehezíti az ismerjedést. Hétköznap dolgozom, a munkahelyem nem a legalkalmasabb az ismerkedésre, de ott még néha tudok is.

Viszont azt leszámítva sehol. Dolgozni autóval tudok csak menni, egy kisvárosban lakom. Bulizni nem szeretek járni.

Szeretek sportolni, a helyi kis konditerembe járok. Oda csak pár csaj jár, mindig ugyan azok, nem az eseteim. Vagy épp én nem igazán érdeklem őket. A többi hobbim is sport, oda a barátaimmal járok, de ott nők nem igazán fordulnak elő. Az összes barátomnak van barátnője, ha épp összeröffenünk valakinél, vagy valahol. Néha hozzák a barátnőjük barátnőit, de sajnos eddig mindig vagy nem tetszett, vagy nem volt szimpatikus, vagy erős dohányos volt.

Nincs nagy elvárásom, nem tetszenek a duci lányok, ne cigizzen, legyen kedves és vicces.

Hova kellene eljárnom, hogy jobban tudjak ismerkedni? Tudtok ajánlani valami okosat? Az internetes társkeresőt próbáltam, de valahogy nem jött be. Én kedves és vicces vagyok. Ezt valahogy nem tudom átadni ott.

Köszi a segítséget!


27F


2016. febr. 27. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé kilőtted a lehetőségeket... se buli, se tarskereső, se utca... mi marad?
2016. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekelne. ugyanígy vagyok, csak 2 évvel fiatalabb.
2016. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Koltozz Budapest belvarosaba! Itt minden nap akarhol tudsz ismerkedni. Konditerembol is tucatnyi van! Korlatlanok a lehetosegeid.

N

2016. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Laktam Bp-en. :) Nem szerettem. Akkor jobb lehetőségeim voltak az ismerkedésre, de akk kapcdolatban voltam. Én pedig még az a régimódi hűséges típus vagyok. :)


A társkeresőkkek pedig nagyon rossz a tapasztalatom. Randiig sosem jutottam el, de volt h sokat beszéltem valakivel. Aranyos volt de nem vonzott külsőleg. Volt hogy csinos volt, de már a neten beszélgetve is lesült róla, hogy túlságosan butus...

A munkahelyemen pedig az összes szimpi lány kapcsolatban van. :S

A barátaim barátnőinek a barátnői pedig szintén, a nekem tetszőek kapcsolatban vannak.

2016. febr. 27. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
migránstáborba
2016. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Konditerem... áááá... azt hiszitek, hogy csak gyúrástól lesztek jók a csajoknál? Az legyen az első, hogy elmész egy tánciskolába, a többi jön magától...
2016. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magamért járok kondizni. Önbizalmat ad, és hát szükségem van rá... :)
2016. márc. 9. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig csak vonszold el magad egy buliba. A társkeresők nem jók. Vagy esetleg még sétálj sokat a városban és szólíts le egy szimpatikus nőt. Kapsz majd hideget-meleget, de nem kell vele foglalkozni. Vagy marad a buli.
2016. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!