Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szinte sehol nem hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinte sehol nem hajlandóak a lányok ismerkedni, akkor azok, akiknek mégis van párjuk, hol ismerkedtek össze?

Figyelt kérdés
Mindenütt(legalábbis Pesten)flegmák,közönyösek a lányok, mindig "sietnek" valahová. Hol lehet mégis csak felszedni őket? Hiszen vannak azért olyan férfiak, akiknek sikerül.

2015. júl. 1. 23:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 Mumusan ***** válasza:
88%
Egy motoros bandához tartoztunk. Neki jól állt a bőrruha, meg nekem is :D
2015. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
72%
iskola, diszkó, park, bevásárlóközpont, kutyasétáltatás, strand, szomszédság, más bemutatja őket egymásnak, munkahelyi kapcsolatok, akár kolléga, akár ügyfél valahol, rendelőben, fagyizónál, karate-edzésen, nyári táborokban vagy sítáborokban, mittomén:)
2015. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
31%
Lóbáld meg előtte a BMW slusszkulcsot! Vagy egy köteg húszezrest! Olyan pozitív első benyomásod lesz így rólad náluk, amit egy életre megjegyeznek.
2015. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
64%

Én interneten, élőben meg csak akkor lennék nyitott az ismerkedésre, ha már ismerem az illetőt egy ideje, pl baráti társaság tagja, munkatárs, iskolatárs, stb az illető.

Utcán tuti nem hagynám a random vadidegeneknek, hogy "felszedjenek" :D

2015. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

"iskola, diszkó, park, bevásárlóközpont, kutyasétáltatás, strand, szomszédság, más bemutatja őket egymásnak, munkahelyi kapcsolatok, akár kolléga, akár ügyfél valahol, rendelőben, fagyizónál, karate-edzésen, nyári táborokban vagy sítáborokban, mittomén:)"


Ezek nagy részét már kipróbáltam, egyik sem vált be...

2015. júl. 1. 23:33
 6/65 anonim ***** válasza:
64%

Valamit rosszul csinálsz, ha nem jön össze. Egyébként ott van pl. a munkahely (egyik nagyszüleimnek bejött), vagy valami hobbival kapcsolatos csoport, közösség, esetleg tömegrendezvények.

Amúgy meg nem tudom, hogy próbálsz ismerkedni, de nekem pl. szimpatikus, ha valaki beszélgetést kezdeményez, csak úgy, nem tolakodó módon, ergo találékony, viszont azzal nem tudok mit kezdeni, hogy "szia, ismerkedünk?", mert ahhoz nem feltétlenül van kedvem direktben.

2015. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
80%
Mi pl. a munkahelyen ismerkedtünk meg.
2015. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
68%
Én nem utasítanék vissza egy helyes, kedves fiút ha oda jönne hozzám az utcán. Akkor se ha megállítana miközben sietek és csak annyit mondana ismerkedjünk már. Kifejezetten örülnék neki. De kevés a bátor pasi és még kevesebb aki mellé jól is néz ki. Sztem nem a lehetőségekkel van baj, hanem Te valószínű olyan típus vagy akire nem kattannak rá a csajok. Mert amúgy ha tényleg sok helyen próbálkoztál már és mindent megtettél amit csak lehet, akkor nem lehet más a gond, csak az hogy szarul nézel ki vagy őrültnek tűnsz, esetleg mindkettő. 21/L
2015. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nincs olyan, hogy valami rosszul csinálsz, egyszerűen nem tartozol abba a rétegbe akitől bármit is akarnának.

Amióta Pestet járom én is dettó ugyanezt tapasztalom. Szinte az összes lány ilyen "ne merj rám sem nézni halandó" stílust vesz fel, ha éppen nincs fülhallgató a fülén és van belemerülve a telefonjába.


De szerintem a mai lányok már nem akarnak ismerkedni, inkább kivárásra játszhatnak.

2015. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
67%
Azt a kevés nőismerősömet vagy a munkahelyemről, vagy a lakóhelyemről ismerem. Pont amiatt nem ismerkedek nőkkel sehol sem, mert eleve ők nem akarnak ismerkedni az átlag alatti férfiakkal. Még sosem botlottam olyan nőbe, akin láttam volna, hogy nyitott lenne akár egy tök ártatlan, sima, hétköznapi beszélgetésre, csupán mert nem születtem szívtipró külsővel. Elutasítóak, merevek, távolságtartóak, barátságtalanok a (feltehetően egyedülálló) nők.
2015. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!