Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőnek mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek mostanában tényleg ez kell? Akik a való életben élnek hogy tudják az ilyen férfiakkal felvenni a versenyt?

Figyelt kérdés

Vannak olyan ismerőseim akik olyan gazdag családba születtek, hogy érettségi után semmit nem kell csinálniuk, mégis van saját házuk, kocsijuk (nem is akármilyen), baromi sok pénzük, és rengetek szabadidejük.


Nagyából annyit csinálnak hogy egész nap magukkal foglalkoznak, konditerem, fodrász, szolárium stb.


Én úgy vettem észre hogy erre baromi nagy az igény a nőknél, persze idősebb korukra megszívják, de addig is lehetetlen velük felvenni a versenyt...


2016. febr. 28. 09:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azért is előny, ha a férfi dolgos (persze én is az), mert akkor könnyebben tudunk megoldani közösen komoly helyzeteket az életben.
2016. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Na most te leírtál 2 esetet is.

1., egész napja szabad, van pénz, edzeni jár, szolizik, odafigyel magára , azt csinál amit akar.

2., dolgozik, pénzt keres, fedezi a költségeit és edzeni jár mindemellett.

Mindkét végletet megtapasztaltam, ugyan is nem volt munkám 1 évig. Olyan legalábbis nem, ami tartósan megmaradt volna. Előtte 12 óráztam és este 8-kor munka után még futni mentem, sokszor éjfélkor estem ágyba, 2-3 óra alvás mentem megint 12 órázni. Előtte suliba jártam, akkor is szoliztam és kondiztam. Most megint tanulok és 6-16:00-ig elfoglalt vagyok, minden nap 8 órám van, de ugyan úgy marad idő a sportra. Nekem ez mindig előtérben volt és mindig úgy alakítottam az életem, hogy jó legyen. Az, hogy valaki miért nem dolgozik annak is meg van az oka.. te csak annyit látsz, hogy milyen jó dolga van. Nem olyan jó az mindig, hidd el és a csajok 100méterről kiszúrják a semmirekellőket. De itt nem erről van szó. Lehet valaki munka nélkül és munka mellett is értékes ember, amit már észre vesznek a csajok.

2016. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem értem, minek akarsz versenyezni nőkkel (bár kevered, hogy az életszínvonal a családtól vagy az eltartó faszitól jön).

nem értem, miért rajtuk gondolkozol, ha egész más a felfogásuk, mint a tiéd. fogsz velük tudni beszélgetni?


engem nagyon zavar mindkét nemben, ha minden könnyen ment nekik, és ez érződik is. egész másak vagyunk, kerülöm őket.

2016. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#9 én nem nő vagyok :D
2016. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Úristen, de képmutató a 4-es. Majd biztos azért választom azt a nőt, aki egész nap ráér, mert van szabadideje. :D Aki ez alapján választ, az egy felszínes tahó.
2016. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Két olyan nőröl beszéltem akik közt annyi a különbség(ezen kivűl minden ugyan az) , hogy az egyiknek több ideje van rám mint a másiknak, szerintem ez fontos de kinek mi. Remélem sikerült felfogni :)
2016. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!