Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak mostanában a 20-25 éves lányok 40-50 éves férfiakkal? (pénz kizárva) Mi a gond a fiatalabb pasikkal?

Figyelt kérdés

(Hozzáteszem én is ilyen helyzetbe vagyok 21/L 45F)

Én sosem találtam párt a 20-30 évesek közül. A többség szerintem éretlen , gyerekes, nem tudják mit akarnak, és csak arra mennek , hogy lefektessenek és a haveroknak elmeséljék.+ az idősebb pasi sokkal jobb az ágyban.


2009. jún. 5. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
A kérdésben a válasz! Nincs mire válaszolnom... én is 21/L vagyok, nekem 25 éves barátom van, minden szuper vele. Ennyi! Ez egy ellenvélemény, azt meg Te már leírtad, miért jó velük mégis... Hmm.
2009. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Szerinted a 45 éves fickó nem azért van egy nála jóval fiatalabbal, hogy lefektesse és dicsekedjen vele? :)

Én pl. el nem tudnám képzelni, hogy ilyen idős pasassal legyek. Nem apakomplexus vmilyen szinten?

2009. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha minden huszonéves lánynak az ideálja 40 fölött kezdődik, akkor Velünk huszonéves, harmincéves fiúkkal mi lesz?
2009. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom velem egyidős. (20-20)

Semmi baj nincs vele, érett gondolkodású, kicsit zárkózott is, az ágyban is jó. Egyszer voltam egy 30-assal, 18 évesen..hát semmi nem volt a mostani 20 éves barátomhoz képest :)

Szóval nem mindenki bukik az idősebbekre. Egyébként 35 felett már nem lennék képes lefeküdni/együtt járni egy férfival..nekem az már túlkoros.

2009. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Nálam is csak a 30 körüli vagy afeletti ffiak rúghatnak labdába. a korosztályomban egyszerűen nem vonz semmi. tinikoromban is a huszonéves pasik érdekeltek.

(23 vagyok)

2009. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem általánosítani szeretnék, hogy a 20-30 éves fiúk nem jók vagy ilyesmi. Csak érdekel erről a témáról mások véleménye. (Ma találkoztam egy lánnyal 24 éves a pasija meg 50.) Szerintem ez egyáltalán nem apakomplexus ! Legalábbis nekem biztos nem.
2009. jún. 5. 14:21
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Na én pont hogy irtózom az idősebbektől, engem sokat zaklattak fiatalabb koromban is a 40 fölöttiek, talán ezért keresek mostmár fiatalabbakat. 25 vagyok, a barátom 17, lehet hogy gyerekesek a fiatalabbak, de nálam ez egy jó pontnak számít.
2009. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Akinek az idősebb pasik tetszenek az leírná, hogy miért?

Köszi.

2009. jún. 5. 14:23
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
fúj. csajok, kövezzetek meg de én soha nem tudnék egy olyan pasival összejönni aki kétszer annyi idős mint én. már sokat élt, neki már semmi nem új. ő omegát hallgat te meg jóformán az sem tudod az micsoda. ő már tapasztalt, kiélt, neki már csak nyugalom kell és persze egy fiatal csaj akivel még lehet szexelni, nem úgy mint a saját korabeli nőkkel. egy fiatal (veled egykorú) sráccal együtt indultok az útra, együtt fedezitek fel a világot, építitek a jövőtöket. ennél nem is lehetne szebb szerintem de ízlések és pofonok. :) jah és gondolj már bele, 10 év múlva az idős pasid már olyan öreg lesz, semmit nem lehet vele kezdeni.....
2009. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Múltkor pont ezt kérdezte anyukám, hogy miért van ez így, ez divat? Mi lesz így a huszonéves srácokkal? Erre apukám benyögte: Hát azok megmaradnak egymásnak, nem?xD
2009. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!