Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy egy átlagos parasztember tényleg nem jön már be a nőknek?

Figyelt kérdés
Bevallom egyszerű paraszt gyerek vagyok. 28 éves vagyok. Szüleimtől kaptam egy birtokot, azt művelgetem kiseb nagyob sikerrel. Szántok disznót, birkát, marhát tartok. A mai nők valamiért nagyon nem fekszenek nekem, valahogy túl önteltek lettek és nem teccik az a mentalitásuk. Engem arra neveltek, hogy keményen dolgozzak, és cserébe el is várom, hogy tisztességesen kilegyen ganézva mire bemegyek a házba, legyen valami ehető kaja az asztalon de úgy vetem észre sok nőnek nagyon büdös a munka, nem szeretik kivenni a részüket belőle. Én hajnali 5-kor kelek minden nap, fejem a teheneket, ganézok, etetek. Ezzel eltelik jó sok idő. Másra nem igen van időm. Ez persze nem olyan vonzó sok nő számára, mintha valami menő válalkozó lenék vagy ijesmi. Persze mert igy nekik is dolgozni kell melletem és az nem jön be nekik annyira. Szóval van olyan nő aki még becsüli a szorgos parasztembert és ő is hajlandó beállni a sorba? Gggrr

2016. febr. 28. 10:12
1 2 3
 1/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
85%
Màs bajok vannak. Nagyok...
2016. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
Ne egy városi nőt akarj, nézz körül a faluban vagy olyan körökben ahol tudod, hogy hasonló mentalitással neveltek mint téged, biztos, hogy fogsz találni olyan lányt, aki imád sütni főzni és szorgalmas is
2016. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

A birtok mellé egy helyesírási szótárt is adhattak volna....

A lényeg, hogy nem jó helyen keresgélsz. Városi lány nem valószínű, hogy élne tanyán, és dolgozna hajnaltól napestig, de aki falun él, attól nem áll messze ez az életforma.

2016. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Szimpatikus dolog, hogy szorgalmas, dolgos férfi vagy, és a tanyai élet is jó lehet, viszont akit oda szeretnél Magad mellé venni, annak minden mást fel kell adnia, igaz? Ez pedig ebben a korosztályban nem olyan egyszerű, főleg, hogy a vágyott szorgalmas lányok nem otthon lógatják a lábukat, hanem tanultak, dolgozni kezdtek stb.
2016. febr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
hé,paraszt,plázacicus kéne az istálódba??
2016. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem az a gond, ha dolgozni kell. De ha történetesen a párod is teljes állásban dolgozik, akkor nem biztos, hogy arra vágyik, hogy utána otthon is menjen a robot tovább. Lehet, hogy időben nem annyit tölt munkával, mint Te, az attól még ugyan olyan értékű meló. Ergo mindenki végez a magáéval, de Ő plusszban még otthon is ganyézzon, főzzön, mindent tök egyedül csináljon a házban, mert az ura az állatokkal, a földdel foglalkozik. Nem gond ez, de akkor olyan partnert keress, akivel együtt dolgoztok a gazdaságban. Ha ő is a tyúkokkal kel reggelente és sötédedéskor fekszik, úgy természetes lesz, hogy a fennmaradó munkát együtt elvégzitek. Vagy a régi, hagyományos felállás a B verzió, hidd el, akad olyan, akinek ez bejön, csak nem jó helyen keresed. Olyan menyecske kell, aki viszi a háztartást, főz/mos/takarít/ viszi a konyhakertet, meg ami a ház körül van és estére terített asztallal várja haza a ház urát. Nem lehetetlen dolog ez, sokan éltek, élnek így manapság is, biztos van, akinek ez az igénye. Mondjuk valószínű akkor nem netes társkeresőn lógnak az ilyen mentalitásű hölgyek naphosszat. Vannak vidéken bálok, most például farsangkor is (itt több környező faluban tartottak jófajta kis vidéki aszatalontáncolós/pálinkázós összejöveteleket, FB-on láttam, vidéki ismerősöknél több helyen is). No, oda kell elballagni ismerkedni, vagy ha online akarod, akkor konkrétan írd ki az elvárásaidat, oszt jónapot! Nincs semmi röstellni való a kétkezi, böcsületes munkában, de egy banki adminisztrátortól, aki meló után beül kávézni a csajokkal teszem azt, ne várd, hogy miután hazaér, elnyesse egy tyúk nyakát, hogy frissiben gőzölögjön a pörinoki az asztalon, miután lerúgtad a gumicsizmát! Kereslet/kínálat/, igények kontra ki mit tud nyújtani, ezeket kell szem előtt tartani. Biztos nem egyszerű, mint az 1*1, de nem is rakétatervezés.
2016. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Paraszt vagyoooooooooooooooook tanyán lakóóóóóóóóóóóóóóóóók van egy nőőőőm meg egy traaaaaaaaaak-tooooo-róóóóóóóóóóóóóm...
2016. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

De aranyos :D ganyézzon

De nem értem miért kell szidni szerencsétlent :(

Állítom többet izzad mint mi együtvéve válaszolók.

2016. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
5%

Amúgy van egy távoli rokonom - nem vérrokon - a Gyuribácsiabnunkó akivel jóban lennél. Ő az utolsó ilyen földműves-disznótartó paraszt a faluban "város", és csak "szekért" tud vezetni, autót nem. Olyan, mint egy ilye vidékiparaszt-karikatúra "hánykó k'eesz? hétkó'? há' nem vet ki a zágy, émmá ötkó' fen vagyok" - ő az a típus aki ostorral kapcsolná be a videót, ha tudná mi az. Tévéje van, de a M1/Duna Tv szentségét nem sérthette semmi amíg viktor hozzá nem szólt a médiához. Azóta M3 vagy mi az a retrocsatorna. Masszív kisgazdapártos volt amíg meg nem szűnt, azóta Munkáspártos.

A felesége "Manyi nénnye" se sokkal jobb, de ő képben van, ő árulja a terményeket, meg intézi az ügyeket. Van egy lúzer fiuk gyurika aki 55 évesen még mindig otthon lakik mert anyuci nem engedi el.


Gyuribácsiabunkó amúgy mindig vörös fejjel grasszál - házipálinka és az a parasztéltmód - gyakran felét nem értem amit mond - miért kell 19.századi szavakat használni? - akkora paraszt amúgy, hogy a fiát, ha rossz volt bezárta a sertések közé.


Gyuribácsiabunkó amúgy egy ittfelejtett bútordarab a régi időkből. Stílusa pontosan ILYEN:


https://www.youtube.com/watch?v=KYjOYqM8fkc


Még a hangszín is stimmel részben. Mindig ő jut eszembe, csak erősebb a tájszólása + bunkóbb szóhasználat

2016. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%
Gúnyolódók, Ti nem vagytok normálisak. Ez az ember férfi, nem egy öltönyös majom, elkényeztetett senkiházi kölyök.
2016. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!