Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől alakul ki a kémia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki a kémia, vonzalom szikra a másik iránt?

Figyelt kérdés

Sokszor szokták mondani hogy interneten olyan jó colt, de élőbe már nem volt kémia. Főleg a nők szoktak kémia tanárok lenni. De mi az ami miatt ti ezt érzitek a férfiak iránt?

Azt hittem hogy ha tök jól el vagy, tök jól elbeszélgetsz vele, akkor már van kémia, de ez nem igaz.


2016. márc. 1. 19:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez pont az, amit nem lehet megmagyarázni. Vagy van vonzalom, vagy nincs. És ez választja el a társat a jó baráttól..
2016. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%

Csak a külső gondolom... Mi más? Láthatod #1-est is ha minden más van az csak barátság VAGYIS csak a külső lehet az a bónusz ami ehhez kell.


Szóva rondák give it up. nem lesz ebből semmi :D

2016. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Létezhet olyan pasi, aki egy nő sem képes iránta vonzódni? Egy nőnél sem vált ki kémiát?
2016. márc. 1. 19:13
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Ige van. Őket általában "lúzer"-nek nevezik, pedig csak fenemód rondák.
2016. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Egy rahedli köteg pénz azért elég sok nőnél akut bugyinedvesedést vált ki.
2016. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Vonzó lehet valaki akár a mosolyától, a tekintetétől, a nevetésétől.. Szóval azért mert valaki nem tartozik a mindenki által helyesnek tartott férficsoportba még vonzóvá válhat más szemében csak attól, hogy a nőt nagyon megfogta a férfi mosolya..


Volt ilyen barátom, akiről tudtam, hogy nem a leghelyesebb srác, akit valaha láttam, sokak szerint csúnya volt és nem is értették miért vagyok vele, nekem mégis tetszett.

Szakítás után persze már én sem láttam annyira helyesnek mint előtte, nem tartottam vonzónak, de előtte igen..


#1

2016. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy én is ilyen férfi vagyok? na az nem lehet, akkor itt nagyon felborulna az egyensúly az egész univerzumban, a tér-idő kontinumban :) na ennek egyszer utána fogok járni,hogy tudok e valamilyen nőben vonzalmat kelteni. Bár sok nő itt azt írta,hogy eleinte az ő párjuk sem volt vonzó a szemükben,de később a személyiségükkel megfogták őket. Majd csak kiderül mi lesz, hitelben nem aggódunk :)
2016. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Erre szokták azt mondani, hogy ha meg lehet magyarázni ezt, abba már bele lehet szarni. Szóval ez vagy megvan, vagy nincs. Nem lehet definiálni. Nagyon kompatibilis a két ember egymással, max ennyiben lehet megmondani.
2016. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

#7 Igen, sok ilyen van..


Számomra barátnőm párja, aki egyáltalán nem vonzó. Egyáltalán nem tartom helyesnek, ő viszont oda vissza van érte.. Valószínű én nem láttam meg benne azt, akit a barátnőm szeret..nyilván, hiszen a srác nem engem akart levenni a lábamról, hanem a barátnőmet.


#1

2016. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Vannak olyan dolgok, amikre az internet nem ad lehetőséget, pl. a szaglás, a hallás, a mozdulatok, a hang telefonban más, mint élőben, a webkamera torzít, a szagokat meg nem érzed sem telefonon sem neten keresztül. Viszont ezeknek is szerepük van a vonzódásban.
2016. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!