Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfiben vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfiben vonzalom alakul kiegy nő iránt, akkor minden hasonló kinézetű nőhöz ugyanígy vonzódik?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 06:56
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
Akkor nem,de amúgy formálhatja az ízlést.
2016. jan. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindig utáltam a molett csajokat, volt egy csaj, akivel csak ezért nem jöttem össze, nagyon szerettem vele lenni, de társaságban szégyelltem, mert dagadt... Miután elszalasztottam szép lassan rájöttem, hogy szerelmes vagyok belé, majd ahogy ezt az idő elkoptatta, az maradt meg az egészből, hogy a teltkarcsú- enyhén dagadt csajokhoz vonzódom :)
2016. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A 2-es mennyire szánalmas.

Kérdező, ha nő vagy, akkor szigorúan meg kell figyeld azt, hogy az illető a komoly vagy pedig az igazi surmó kategóriából van.

2016. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas a jó édes anyád.
2016. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Titusztitusz ***** válasza:
Jórészt igen...
2016. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Topor G válasza:
Felületesen tekintve lehet. A külső iránti vonzalom egy dolog (ami idővel változhat is) de a komolyabb vonzalomnak mélyebb alapjai vannak, ami nem a külsőtől függ.
2016. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Én egyszer csak próbaként ismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon hasonlított egy volt barátnőmre... aztán kiderült, hogy valami buddhista-szektás idióta szegény :D

2016. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi vonzódik egy nőhöz, akkor amíg nincs senkije, addig MINDEN NŐHÖZ ugyanúgy vonzódik. Ha a férfi szerelmi kapcsolatban van, akkor csak a szerelméhez vonzódik, de nagyon nagyon nagyon nagyon.
2016. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8.

És ha kapcsolatban van, de az már nem szerelmi? Akkor az első verzió lép érvénybe?

2016. jan. 19. 12:05
 10/11 8adikHenrik válasza:
Dehogy vonzódik ugyanúgy..a kinézete miatt biztos nem. :) Pl. Egy 2010es Audi A4 2.0 TDI nem ugyanolyan vonzó, mint egy ugyancsak 2010-es A4 Avant 3.0 TDI quatro S-Tronic. Pedig tök ugyanúgy néznek ki :D jó mindkettő, de az utóbbi mégis vhogy többet jelent (persze nem mindenkinek) Igazából sztem minden szubjektív
2016. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!