Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz lenne az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz lenne az, hogy társkeresőn a nők vissza se írnak olyan pasinak, akivel élőben lehet össze is jönnének?

Figyelt kérdés
Tehát társkeresőn vissza se ír, de élőben lehet összejönnének, azaz egy társkereső ennyire felszínessé teszi a nőket?
2016. márc. 1. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Logikátlan és általánosítasz.
2016. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
1# hez hozzatennem hogy ez forditva is igy van !
2016. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti van ilyen. Nem lehet mindig olyan első levelet írni ami megfogja a nőt valahogyan de az nem azt jelenti, hogy nem illenének össze élőben!
2016. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nők nagyjából a társkeresőn, egónoveles céljából vannak fenn, ha meg nem, akkor 10 000 jelentkezőbol csak a legjobb 5-8 al.

Egy kevésbbé vonzó nőnél oszd el kettővel-hárommal.

Élőben több az esely.

2016. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom. Egy rövid bemutatkozással nagyon nehéz megragadni egy vadidegen figyelmét. Nem gondolom hogy ez felszínesség lenne, ez magának a netes társkeresésnek a hiányossága.
2016. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen igaz!
2016. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Személyesen mindig nagyobb a siker..
2016. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaz lehet.

Élőben látja, hogyan viselkedik, a gesztusait, hallja a hangját, stb.

Neten meg ott van egy (vagy néhány) kép, pár mondat, és kész.

2016. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz a fordítottjára is, mert én például net által két olyan fiúval is összejöttem, akikkel amúgy soha az életben nemhogy nem jártam volna, de lehetőségem sem lett volna megismerni őket. Persze így utólag ezt nem is bántam volna. :D
2016. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!