Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet emiatt nincs sikerem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet emiatt nincs sikerem az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Mások szerint nem vagyok helye, de ronda fiú sem.

Csak interneten ismerkedek. És amit szeretek hogy elvbárom, hogy a nők akarjanak, küzdjenek irántam. Én kezdeményezek én írok rájuk, de utána szeretem ha ők akarnak meghódítani.


2016. márc. 1. 21:23
 1/9 anonim válasza:
Ez így nem lesz jó mondtam hogy a szorzás az mindig az első. Istenem ennyi barmot ezt sem tudják megoldani :(
2016. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A helyesírásod sem segít sokat kérdező, az is bizonyos.
2016. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na látod,ez lehetséges ! Valamit ki kell találnod,mondjuk menj el gyöngyhalásznak.Ez miben is segíthet ? Például a gondolatok elmélyítésében,mélyebben a gondolatok is mélyebbek.
2016. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, most elvárod, hogy egy nő küzdjön érted, aztán később az lesz a kérdésed, hogy miért nem kellesz te senkinek? minden nő egy szemétláda.
2016. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hm. Az érdekes,h. férfi letedre azt várod,meghódítsanak. Nem tipikus. Bizony,ez baj lehet. A férfi hóditja meg a nőt.
2016. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te külföldi vagy , vagy nincs meg a 8,általánosod? Már bocs de elég tré ez a szöveg :D

Amúgy meg az internetes ismerkedést jó gyorsan felejtsd el,ott soha nem lesz sikered. Irány a való élet!

2016. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te akkor nő vagy ha meg kell hódítani :D
2016. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneket pattintom le magamról,szerencsére hamar ki lehet a magad fajtákat szúrni.


A férfinak kell küzdenie.


23/L

2016. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!