Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki még csodálkozik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki még csodálkozik, hogy alig lehet normális nőt találni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Goy7tpSgCIc


A székelykáposztáshoz még lehet, hogy oda is mennék a buliban ismerkedni. Nem az a kimondott plázacica, de az IQ-ja mindnek hasonlóan kevés. Másrész meg pont olyan dolgokat mondanak elvárásnak mint amit itt az elkeseredett srácok szoktak mondani, hogy mi kell a nőknek, pénz (Iphone 6S, ruhák), nagy farok, sportkocsiba is szívesen beülnének. Alapvetően szép csajok lennének, de agyon vannak festve.


2016. márc. 4. 12:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%

Én nem csodálkozom. A 15 és 25 közötti lányok többsége egy magát túl nagyra tartó, egoista, anyagias ribi. Aki eladóként vagy kasszásként dolgozik monoton, hogy hétvégén mindet el tudja bulizni és leszophasson pár srácot. Minden mást a párjától vár el akit gyakrabban cserélnek mint bugyit.


Ezt lehet, csak én látom így és akinek nem inge...!

2016. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt kiszem MOST adtam fel végleg, hogy a saját korosztályomból szemezgessek...
2016. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
Én nem csodálkozom semmin se. Iphone 6s-nek most néztem utána 200 ezer ft fölött van az ára, hát nem tudnám megvenni, csak ellopni, de megmondom őszintén, hogy nem is kellenének ilyen nők, bár a farkamat ilyenekre, ilyenek arcképére verem, aztán nagyokat spriccelek a 15 cm-es fütyimmel, de olyan p***a nekem sose kéne barátnőnek, akinek iphone 6s, meg jó autó, meg egyéb dolgok az igényei, én ugyanis olyan srác vagyok, mint Ali Herceg a mesében, aki a Dzsini nélkül egy nagy büdös senki volt, ahogy Jafar mondja a mesében, na én is egy csóró, de Aladdinhoz hasonló erényekkel rendelkező, jószívű srác vagyok. Csak éppen a nők 85-90%a le****ja a jószívűséget, kedvességet, tiszteletet, hűséget, megbízhatóságot, amiket én nyújtani tudok.
2016. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szétröhögtem az agyam.Főleg azon a szőkén.
2016. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
.
2016. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Normális ember se sok van azok is leginkáb 25 felett. A korosztályom még szódával elmegy (91-92), de testvéremé már egy tragédia (94-95ös banda) Alatta meg... Na azok már tényleg azok akik a neten nőttek fel meg kiskorukban is energitalt szoptak tej helyett.
2016. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell kőgazdagnak lenni iphone-hoz... Se sportautóhoz... Csak ép nem kell csórónak lenni... Amúgy nem csak a mai csajok, soha semelyik korban nem a csórók voltak a csajok ideáljai... Aztán nagyrészük mégis egy csóró mellett köt ki... Az én csajomnak legalább nem kell ettől tartania...
2016. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként nem tudom mit vártok az olyan csajoktól, akiket szórakozóhelyen kérdezgetnek. Normális értékrendű, kedves lányokra vágytok, akkor miért a bulicicák között keresgéltek? Persze, hogy nekik ilyen pénzes elvárásaik vannak mikor ebben a közegben szocializálódtak. Kétszer mentem el ilyen zenés, táncos szórakozóhelyre és köszönöm annyi elég volt egy életre. Először is nem is tudok, és nem is szeretek táncolni. Másodsorban fiúk nem jöttek oda hozzám, mert csak átlagos vagyok kis mellekkel. Én amikor odamentem a képembe röhögött a srác, aztán az este folyamán egy kikent macához próbált dörgölőzni.


25 éves vagyok és végül egy online játékban ismertem meg a barátom, mert a való életben soha nem jöttek oda fiúk hozzám, amikor én szedtem össze a bátorságom visszautasítottak. Két "elvárásom" volt. Legyen munkája vagy legalább keressen, vagy tanuljon még. Illetve legyen magasabb nálam. 185 cm magas vagyok, világéletemben kiröhögtek a magasságom miatt és szörnynek neveztek. Komplexusos lettem tőle és nem tudnék nálam alacsonyabb sráccal együtt lenni.

2016. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Figyu, egy ilyen videó esetében nyilván a kikent cicababákhoz mennek oda, őket kérdezgetik, mert rajtuk tudnak a nézők felháborodni vagy röhögni.Egy teljesen átlag ember nem lenne elég provokatív. Ezért van tele a kereskedelmi csatorna is hülye celebekkel. Ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni szerintem.
2016. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én már rég nem csodálkozom.
2016. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!