Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy negyvenes férfi összejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy negyvenes férfi összejönne olyan nővel akinek gyereke van?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha elég balek...
2016. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb ilyen szintű kérdés: Egy huszonéves lány szereti a sóletet?

Tudod minden ember más...

2016. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 30-ast meg 20 ast is ismerek aki összejött olyannal akinek van gyereke. Az rgyik én vagyok.
2016. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hány éves Nő?

Hány évesek a gyerekek?

Milyen körülmények között élnek?

A Nő elvált,özvegy, vagy éppen válófélben van?

Apja van gyereknek?

Még sok kérdésem lenne....

2016. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Egy kék szemű férfi összejönne egy olyan nővel, akinek barna a haja?
2016. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van. Arra gondoltam kihegyezni a kérdést, hogy ebben a korban esetleg már kevésbé zavarja a pasikat, mint mondjuk a fiatalabb korosztályt.
2016. márc. 4. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Mert a fiatalabb korosztályt zavarja? Erről sem láttam még sok kimutatást. Esetleg mellékelhetnéd a forrást.


De tudod mit? Ha erről esetleg azt a kiaszott 40-es férfit kérdeznéd meg akiről a kérdés szól akkor talán nem kéne itt találgatnunk.

2016. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,lehet.Ez nem kizáró ok,de nem is az egyetlen szempont.Attól is függ a nő milyen,nem kell leírni egy sikertelen kapcsolat miatt.
2016. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha neki nincs gyereke, akkor jellemzőbb, hogy NEM!


Itt nem a kor a lényeg, hanem az elvek!

Ha egy nőnek gyereke van, akkor mi a fenéért keres társat? Ott a gyereke apja, legyenek boldogok! (Jó, kivételes eset, ha az apa meghalt és a gyerekes nő özvegy, az egy külön téma, nem róluk beszélek, amúgy ők nagyon kevesen vannak...).

Szóval ha az a drága libuska összeállt egy pasival és gyereket csináltak, majd szakítottak.... Mi a garancia arra, hogy majd velem velem marad és lehetünk rendes család?


És különben is... Az még egy dolog, hogy sajnálom a szerencsétlen gyereket és elfogadom. De ezek a nők szinte egytől egyig olyanok, hogy ponthogy pótapukát keresnek, aki leginkább anyagilag támogatja őket, és nem pedig társat.


Hát egyék meg amit főztek!

Van elég sok csinos nő, akinek még nincs gyereke és egyedül van....


41F Bp.

2016. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!