Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek sokan azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek sokan azzal, hogy egy férfi még egy csúnyább nővel is összejönne, mert nem jó ha várakozik a megfelelőre? Akkor ez rám miért nem jellemző?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon épp egy biológust olvastam aki ezeket taglalta. Nem csak itt olvastam ezeket több fórumon is olvastam azokat a nézeteket, hogy egy férfinak nem kéne válogatnia szét kéne szórnia a magvaikat. Ba.meg mi van? Ezek a kedves biológusok nem hallottak még az emberi érzelmekről? Neten van ennyi balfék vagy én gondolkozok túl nőiesen, hogy inkább várnék egy normális szép nőre, minthogy csak úgy nincs ló jó a szamár alapon belemenjek?
2015. febr. 19. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a csúnya nem sikerorientált.
2015. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki bőven! A külsőt lehet fejleszteni, ha nagyon akarjuk.
2015. febr. 19. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, az a baj :)
2015. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok és? Nem vagyok tini bőven elmúltam húsz éves, de attól még kell a vonzalom. Úgy látom életünk során úgy is egy valakivel fogjuk leélni az életünket és nem tudom mi értelme van türelmetlenül belevágni egy szar kapcsolatba. Tudom, hogy nehéz várakozni, de megéri belevágni mindenbe? Mert nekem ehhez nincs gusztusom, mint a többségnek.
2015. febr. 19. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hozzád hasonlóan állok hozzá, de attól még a társadalmi/biológiai törvényszerűségek fennállnak. Én is inkább maradnék egyedül egész életemben, mint hogy olyannal legyek, aki nem annyira kell, de sok ember van, aki kevésbé perfekcionista, vagy nincs elég ambíciója, vagy szimplán inkább leadja a szintet, hogy ne öregedjen meg egyedül.. Persze ez nem jelenti azt, hogy neked is így kéne tenni.
2015. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj úgy állítanak be minket egyesek mintha érzelem nélküli állatok lennénk és mindenki ugyanúgy gondolkozna. Engem sohase hajtott az, hogy minél több lánnyal lefeküdjek, hanem tetszen mind kinézetre mind személyiségre és szeressem. Nem tehetek róla én mindig romantikus érzelmes típus voltam és vagyok is e miatt kaptam hideget meleget életem során, de ezt nem akarom megváltoztatni, ha tehetném se tudnám, mert én ilyen vagyok mások meg olyanok.
2015. febr. 19. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem te most meg vagy sértődve, mert magadra vetted, hogy érd be a sz*rral. De mindenki azt csinál, amit akar, te nem mások vagy.
2015. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!