Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg magammal nem vagyok kibékülve, addig ne keressek párt, ugye?

Figyelt kérdés
Eléggé önbizalomhiányos vagyok, ebből kifolyólag nehezen nyílok meg, zavarban vagyok a randikon. Volt már pár sikertelen próbálkozásom, mindnek csalódás lett a vége. Amíg nem teszem helyre magam, addig fölösleges is randizgatnom?
2016. márc. 4. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig ne. Meg nem is kell keresgetni. Ha eljön az idő akkor lesz. :) De először magadat rakd rendbe.
2016. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel ezzel az őrületbe kergeted a másikat nyilván.
2016. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából randizhatsz, mert lehetséges hogy találsz valakit aki így is elfogad, főleg ha a külsőd dominál egy kicsit erősebben. De ha tényleg nem vagy kibékülve magaddal, az a legjobb ha ezt te magad ismered fel és akarsz is változtatni a dolgaidon mielőtt belelépsz egy kapcsolatba.

Ha ehhez semmi kedved és energiád, akkor természetesen nem kell csinálni, lehet próbálkozni és majd csak összejön valami/valaki...idő kérdése...talán.

2016. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem hinném, hogy felesleges. Ha felesleges lenne, akkor azt jelenteni, hogy csak rendes önbizalmas emberek ismerkednének egymással. Azaz eszerint, csak az ismerkedjen, aki tökéletesnek érzi magát :D Akinek van valami hibája, az inkább ne. Ha igaz lenne ez, akkor ezt a szabályt követve, csak a nagypofájú, ostoba, önkritikátlan suttyó férfiak és nők találhatnának egymásra, és az egyébként intelligens, művelt emberek mindig találnának magukban valamit, ami miatt nem lenne önbizalmuk és ne ismerkedhetnének.


Ha szeretnél ismerkedni rám írhatsz :)

2016. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!