Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek vannak külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek vannak külső, belső igényeik azok sokkal nehezebben találnak párt?

Figyelt kérdés

Elmúltam húsz éves és nem találom a páromat, de őszintén vannak igényeim mind kinézetre mind személyiségre és nem találok olyan lányt aki tetszene nekem. Eddig olyanoknak tetszettem akik nekem nem tetszettek és aki nekem tetszett az vagy foglalt volt vagy neki nem voltam szimpatikus vagy a személyisége volt olyan amilyen.

Látom, hogy több ismerősöm már megtalálta a párját meg eljegyzés is történt közbe nekem még sose volt barátnőm.

Belefáradtam az ismerkedésbe.

Nem tudok igényeimből lejjebb adni már próbáltam, de nem megy. Nem tudok olyan lányba beleszeretni aki nem tetszik max lefeküdnék vele, de ők is inkább komoly kapcsolatot akarnak. És nem érzem úgy, hogy magasak lennének az igényeim, de ha kíváncsiak vagytok rá leírhatom nektek.

Voltatok ilyen helyzetben, mint én?


2016. febr. 23. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem már volt két komoly kapcsolatom, de teljes mértékben leírtad az érzéseimet. Leginkább a lelki igényeimet nem tudják kielégíteni.
2016. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Legalább neked volt két kapcsolatod, nekem nem volt még egy se és félek, hogy nem fogom megtalálni.
2016. febr. 23. 16:59
 3/13 anonim válasza:

Sajnos velem is ez van. Nekem is vannak igényeim és másmilyet nem tudok elfogadni.

Bár lehet velem van a baj, idealizáltam magamnak olyan tulajdonságokat egy emberben amit lehetetlenség kivitelezni.

Pedig azért nem olyan borzasztóan szörnyűségesek az igényeim

2016. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is pont ettől félek amit leírtál. Szabad megkérdezni, hogy milyen igényeid vannak?
2016. febr. 23. 17:30
 5/13 anonim ***** válasza:

legtöbben így vagyunk vele. ne higgyetek az agymosásnak, hogyaz a jó, ha nem akarunk semmit. sok a langyos kapcsolat, azaz ez nem működik hosszú távon se.


tényleg irreális kikötni, hogy mit hordjon, hol dolgozzon, mit szeressen csinálni. ezzel szemben ha valakit megismersz úgy-ahogy, és azt mondod, hogy nem vált ki különösebben semmit, akkor ebben ennyi volt.

2016. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze, h nehezebb. Én is így vagyok vele. Olyannal még nem találkoztam aki eléggé értékes, tudok hozzá vonzódni és én is bejövök neki.. De nem fogom lejebb adni az igenyeimet, mert olyannal nem fogok osszejonni akivel nem tudnek boldog lenni..

De drukkolok neked!:))

18/l

2016. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Hát ha érdekel, milyenek az igényeim.

Nekem fontos az intelligencia. Itt most nem arra gondolok, hogy legyen 150es IQ-ja, egyszerűen csak legyen értelmes. Ez az egy dolog amiért szeretek pl facen keresztül ismerkedni. Mert ha így ír rám: szija, nagyon teccel, meg szertnelek is merni...vagy ilyenek XD

Azért az elég szembeötlő. Legyen határozott, tudja mit akar, de ne legyen bunkó, aki birtokolni akar. Ebben nagyon nehéz megtalálni az arany középutat. Itt buknak el leginkább. De nem tudok mit tenni, ha nem olyan, akkor egyszerűen nem hoz lázba.

És igen, sajnálom de nekem a külső is számít. Sokat számít az első benyomás. Ha nem bűn ronda, akkor a személyiségével simán lehet kompenzálni. Volt már ilyenre is példa, de akkor az illető nem akart tőlem semmit. Bírom ha tud humoros lenni és érti a poént, és akkor is higgadt tud lenni mikor én már nem. Van önuralma.

Ahj, ezt még egy ideig tudnám sorolni. De azért jó, hogy leírtam mert ilyen jól még sosem szedtem össze.

3-as voltam

Örülök annak, hogy van aki azt mondja, jó ha vannak igényeink. Méh szép hogy jó! De lehet hogy túlzás amit csinálok

2016. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Leírom akkor én is. Én mindig a lány arcát nézem meg legelőször, ha nem tetszik akkor nem tudok mit csinálni nem lesz vonzó a szemembe bármennyire is jó a személyisége. Ha nem tetszik akkor nem tudnék őszintén a szemébe nézni és nem akarok mellette más lányokat kívánni. Testalkat az másodlagos ott azt nézem, hogy ne legyen sovány és kövér szeretem, ha fogni lehet rajta valamit.

Személyiségileg szeretném, ha boldog, mosolygós lenne, ne keressen bennem támaszt, legyen határozott, ne csak én szervezzek programokat hanem néha ő is. Ne versengjünk egymással, hogy ki mit ért el az életben ki keres jobban ki a tanultabb ne ez legyen a legfontosabb. Legyen velem nyílt, őszinte ne titkolózzon, hanem mondja ki amire gondol, tudjunk rendesen beszélgetni, ha kezdetben kicsit félénk vagyok a közelébe akkor szeretném, ha megértő lenne, úgyis idővel feloldódok. Szeretem, ha valaki vicces tudunk hülyülni, túlzott komolyság feszélyez. Szexuálisan is legyen nyílt és kísérletezgessünk legyen változatos és ha valami nem jó neki akkor mondja el bátran. Ami nekem nagyon fontos még az, hogy ne cigizzen, mert nem bírom a cigifüstöst az e-cigi még belefér.

2016. febr. 23. 20:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szerintem ezek teljesen normális igények. Biztos megtalálod majd azt aki ezeknek megfelel.:-) Keresgélj tovább és meglesz az eredménye. 21/L
2016. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem magas igényeim voltak mindig mind belsőre-külsőre, főleg belsőre. Nekem ezek nem okoztak problémát, inkább nem randiztam, ha nem volt megfelelő pasi. Szóval az igényekkel szerintem nincs gond, de csak abban az esetben ha te is minimum azt a szintet hozod. Nyilván olyan igényei ne legyen az embernek, aminek ő sem tud megfelelni (maximum azt hazudja magának)

22/N

2016. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!