Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire reális elképzelés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális elképzelés, hogy egy partnereit sűrűn válogató lányt meg tudjak szerezni kapcsolatra?

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk mindketten. Az igazság az, hogy csak két alkalommal voltunk együtt, amit egyébként csak egy alkalomra terveztünk, de olyan jól éreztem vele magam, hogy szeretném kisajátítani magamnak. :/ Intelligens, kedves, szimpatikus lány. Rengeteget beszélgettünk és én is azt éreztem rajta, hogy jól érzi magát velem. Lehet hülyén fog hangzani ebben a helyzetben, de én azt is eltudnám képzelni, hogy ő legyen a gyereke(i)m anyja.

2016. márc. 5. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Mi rajta a szimpatikus? Hogy sűrűn váltogatja a partnereit? :O:D
2016. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:

Fiam, ideje lenne kiverni. Vagy a fejedből, vagy a f arkadból.

26/F

2016. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az a szimpatikus benne, hogy gyönyörű és intelligens. Ezt a kombinációt meg kell becsülni. Engem hidegen hagy kivel volt együtt előttem... Tulajdonképpen egyáltalán nem érdekel.
2016. márc. 5. 10:11
 4/18 Noren1989 ***** válasza:

Mennyire tűnik a leányzó monogámnak?

Mert az, h te mit tudsz vele elképzelni, az bezony csak számodra a valóság.

2016. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem csak előtted, hanem utánad is együtt volt másokkal azt írtad... Szóval te azért nem nagyon foghattad meg, kár ábrándozni...:D
2016. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy utánam is volt-e még valakije, de még ez sem kizáró tényező. :D Szerintem mint mindenki, ő is képes a monogámiára. Csak most nem ilyen időszakát éli.
2016. márc. 5. 10:21
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, ha már mindenki megcuccolta a környéken, akkor lenne-e kedve gyerekeket szülni neked! Amúgy ízlések és pofonok: ha én szeretek egy nőt, akkor zavarna a tudat, hogy két napja még más töcskölte, és valószínűleg újabb két nap múlva megint más fogja. Szerintem te csak birtokolni akarod, mert látod, milyen sok falkatársadnak kell még.
2016. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 Budapesti szóval ezzel nem kell foglalkozni, hogy a környéken mi volt, vagy mi nem volt.
2016. márc. 5. 10:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Látom átjött a lényeg. Nem az a gáz, hogy ki tudja, hány embernek volt meg a környéken, hanem hogy te tudod. De mondom, ízlések és pofonok. Csak szerintem ne éld bele magad a dologba, mert nem tűnik túl monogámnak a kiscsaj. Mire lenyugszik, addigra te is találhatsz valaki mást, aki kevésbé lazán kezeli az erkölcsöket.
2016. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Tipikus mai csaj... Sajnos a többi sem különb, én monogám csajjal az utóbbi években nem igazán találkoztam...
2016. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!