Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti miért használtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért használtok társkereséssel foglalkozó oldalakat pl: Tinder?

Figyelt kérdés
Rengeteg ismerősöm keres fel ilyen oldalakat, és egy időben én is használtam őket. Nekem nem mindig volt jó tapasztalatom, de kíváncsi lennék az urak véleményére is. Ti csak a szexért, vagy esetleges ismerkedésért is letöltötök ilyet? Miért nem mennek oda bátrabban a férfiak a nőkhöz?
2016. márc. 5. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:

ismerkedés miatt és nem csak a szex miatt.


"Miért nem mennek oda bátrabban a férfiak a nőkhöz?"

vadidegen emberekhez random utcán, főleg úgy, hogy ők utaznak, siketnek melóba, haza, buliba, munkába.

2016. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melóhelyen nem ismerkedek, el nem nagyon járok, ha mégis akkor elvagyok a baráti társaságommal, utcán nem szólítok le vadidegent így kizárásos alapon marad az internet, na nem mintha görcsösen rá lennék akadva.

27F

2016. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tinder nekem csak szexre van.
2016. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem használok ilyen szarokat. Azt sem tudom, mi az a Tinder. Nincs rá szükségem...:D
2016. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hmm, mondjuk társkeresésért. A "csak szex" nem az én műfajom.


S hogy miért nem megyünk oda? Egyrészt azért, mert sok nő kikéri magának, hogy őhozzá odamenjen bárki bárhol. A tömegközlekedést, könyvtárat meg efféle jó helyeket szokták javasolni, hogy ott próbálkozzunk, aztán jönnek a nők kikérni maguknak ugye, hogy dehogyis. Szórakozóhelyre meg nem járok.

Másrészt azért, mert nem vagyok jó a kezdeti személyes beszélgetésekben, túlizgulás, lámpaláz, satöbbi. Emellett nem vagyok valami vonzó, így nem feltételezhetem, hogy akármelyik random csaj majd örül a közeledésemnek, a szupertitkos kódolt jeleket pedig nem tudom értelmezni (azért se, mert ahány csaj annyiféle jel), mert egész egyszerűen nem vagyok ez a típus, akinek ez megy.


Persze manapság kötelező szuperszocálisnak meg extrovertáltnak lenni, és aki nem olyan, azt ki- meg lenézni, mintha valami torzszülött lenne. Elmehettek ti a tudjátok hova.

2016. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szexre még egyiketse használtam és nem is fogom. Ismerkedésre használom már ha találok egyáltalán olyat aki hajlandó választ is írni...
2016. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én a tindert letöltöttem még 2 éve de csak poénból, nem is nagyon foglalkoztam vele csak a nőket néztem. aztán kb 1 hónap után rám írt egy lány, találkoztunk, egymásba szerettünk és nagyon sokáig együtt voltunk.

azóta se használtam

22f

2016. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tinder semmit se ér. Még egy nővel se találkoztam tinderen keresztül.


Élőben nehéz ismerkedni mert mégis hol lehet? honnan tudod ránézésre hogy a kiszemelt lánynak van e barátja?

Lehet hogy nincs neki és be is jönnél neki de annyira félős hogy szóba se állna veled ha leszólítanád ismeretlenül. Vannak akik durván eltudnak utasítani.

2016. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező én sok társkeresőn fennt vagyok régota,mai napig (love.hu,lovehunter,páratlan társkereső,párom.hu,csajok és pasik,klapp.hu,elittars.hu,rátalálsz társkereső) 21/F


Én tartos hosszú boldog pár kapcsolatot keresek,1 életre.ismerkedek majd kialakul valami.

2016. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!