Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Tényleg gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tényleg gáz dolognak számít, ha egy pasi feltesz egy bőrkarkötőt vagy egy gyűrűt, ami nem jegygyűrű?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy cikket, amiben egyenesen pojácának nevezték azt a pasit, aki bármilyen ékszert - akár csak egy gyűrűt is, ami nem jegygyűrű - felhúz.

2016. márc. 5. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar!

Nem ettől lesz valaki pojáca.

Viszont a túlékszerezett pasik nem jönnek be!

2016. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ami menő az a pecsétgyűrű. De csakis családi címerrel ellátva. Öregapámnak is van.
2016. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem bejön :D Nem leszel tőle pojáca, sőt, kifejezetten sokat tud adni egy-egy ilyen kiegészítő a megjelenésedhez...
2016. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :)
2016. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a cikk akkor úgy volt hülyeség, ahogy. A gyűrű, a karkötő, a karóra, ez mind dögös, ha férfias, egyszerű darab. :)


[link]

2016. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tavaszi-nyári viseletnek én kifejezetten szívesen veszek fel pl:

egy barnás-vörös (inkább barna) nadrágot törtfehér-tojáshéj színű tornacipővel és egy hosszú ujjú fehér alapon bordó csíkos (nagyon vékony csíkosra kell gondolni) inggel, amit visszatűrök kb. könyök alatti részig. Ehhez nekem valahogy dukál az óra mellé a másik kezemre is valami, és van is egy barna bőr karkötőm rajta egy fém iránytű.

De ez csak egy példa a sok közül. Van, hogy csak a fém forgós gyűrűmet teszem fel az éppen akkor adott öltözékhez, ha éppen olyan kedvem van.

Ez már sok, vagy még nem?

2016. márc. 5. 23:02
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Engem nem zavar.
2016. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez amit leírtál szerintem nagyon jól nézhet ki és az ékszer ha nem csicsás akkor csak dob rajta (: 21/L
2016. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátom imádja a szövet-bőr karkötőket és a szép, férfias gyűrűket, én meg többet között ezt imádom benne... :) Szóval nekem kifejezetten tetszik, apám is tele van gyűrűkkel! Nálam szimpátiát vált ki mindenképpen. :)
2016. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!