Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a nőknek a férfiak magassága, a korkülönbség? Ha a pasi mondjuk 2-3 évvel idősebb az rendben van, de, ha 5-tel fiatalabb, akkor az már sok nőnél probléma. Ezen kívül az átlagos csajok között miért van annyi, akinek jóképű pasi kell?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 15:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
...magasság? Ez mióta szempont? A korral lehetnek bajok.
2016. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Szerintem az átlagos kinézetű nők esélyt adhatnának átlagos kinézetű férfiaknak. De van akinek nem elég az átlagos férfi.
2016. márc. 5. 15:14
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezekre a kérdésekre magadtól is tudnád a választ,csak szeretnéd ha nem így lenne.
2016. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
A magasság szempont, pl. itt gykn is olvasni lehet bizonyos kérdések alatt, hogy nők, akik mondjuk 156-165 cm magasak, hogy nekik 180 cm-es pasi kell. Illetve van olyan nő, akivel itt beszéltem és azt mondta, hogy mivel ő 185 cm magas, így neki nem jó mondjuk egy 175 cm magas férfi.
2016. márc. 5. 15:17
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Nálam a kor nem, de a magasság szempont volt, lévén 182cm vagyok :)

Volt 2 barátom akik alacsonyabbak voltak, de nagyon zavart :(

2016. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Honnan tudod, hogy ki számít átlagos kinézetűnek???


Az én párom pl SZÁMOMRA jóképű, nagyon helyes, elolvadok tőle, de a tesóm meg bottal sem nyúlna hozzá, annyira nem tetszik neki külsőre.

Párom pedig szabályosan zavarba jön, amikor azt mondom neki, hogy helyes, mert ő "csak" átlagosnak tartja magát.

A nők koránt sem úgy választanak párt, hogy az a férfi a KÖZVÉLEMÉNY szerint jóképű, hanem úgy, hogy SZÁMUKRA helyes legyen a pasi.


A korkülönbség meg... vannak biológiai okai. Pl egy nő a kor előrehaladtával elveszti a termékenységét, ugye jön a változó kor, míg egy férfi egész életében nemzőképes marad. Emiatt az az ideális, hogy ha a férfi idősebb 2-10 évvel, mint a nő.

Másik irányba pedig... elég fura lenne, ha 28 évesen már szülném a gyereket, de a párom még csak egyetemre járna, nem lenne állandó munkája, vagy éppen még nagyban a bulizós korszakát élné. Sokan ilyen korban még mindenféle fesztiválra akarnak járni, bulizni, utazgatni, nem pedig gyereket babusgatni. A nők nagy része pedig 28-30 évesen már szeretné legalább az első gyereket megszülni. Érted?

Főleg, hogy általánosságban még mindig a nők maradnak otthon a gyerekkel.

Későbbiekben már szerintem annyira nem számít a kor, mondjuk olyan 35 felett már nem hiszem, hogy az emberek, akik társat keresnek, azt nézik, ki hány éves, hanem csak azt, hogy harmóniában tudnak-e lenni egymással, és boldogan élni együtt.


A magasság pedig... engem igazából sosem zavart, ha ugyanolyan magas a pár két tagja. Egyedül az ami "fura", ha a pasi ALACSONYABB a nőnél. Egyszerűen furcsa látványt nyújt a dolog. Bár nálam ez nem lenne kizáró ok, csak meg kellene szokni.

2016. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Fiú vagyok, és nekem pl nem jönnek be a 165cm alatti csajok. Ez baj? Rossz ember vagyok emiatt?
2016. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ízlés és tapasztalat ennyi. Ezekről nem érdemes vitát nyitni.
2016. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Utolsó senkiről nem állítottam, hogy rossz ember, csak érdekel mások véleménye arról, amit kérdésemben kiírtam. Ez minden. A kérdés nem provokáció akar lenni, csak érdekel másoknak a véleménye is.
2016. márc. 5. 15:32
 10/31 anonim ***** válasza:
58%

Mert zavar, ha alacsony és zavar, ha nálam fiatalabb, vagy velem egyidős. 24 vagyok, 170 magas, csinos, sportos, szép. A párom 29, 195 magas, sportos, izmos, rendkívül okos, intelligens férfi.


18-19 évesen volt velem egyidős barátom, illetve valamivel fiatalabb, de mindegy volt, mert egyébként évfolyamtársak voltunk. Nem jött össze a dolog. Aztán egyetemen már az idősebbek vonzottak, de a velem egykorúak rendkívül gyerekesek voltak.

A velem egyidősek többsége persze már nem gyerekes, de nem ugyanazt akarjuk. Én már komoly kapcsolatban, gyerekekben gondolkozom, a velem egykorú srácok pedig nem. Ezzel semmi gond nincsen egyébként, majd találnak maguknak fiatalabb csajt, akikkel megtalálhatják a közös hangot.


2-3 év múlva gyereket szeretnék, a párom is. Most még nem akarna..29 évesen. Szerencsére az igényeink egyeznek, és míg én 26-27 körül már szeretnék, addig ő csak 30 fölött.

Nem adok esélyt egy velem egykorúnak, mert találok nálam idősebbet is, akivel tökéletes összhangban vagyunk.

Tudod..miért venném meg a boci csokit (amit már próbáltam), ha ott van az örök kedvencem, a milka? :)

2016. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!