Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a férfiak elpapucsosodásáról? Szomorú nem?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon több barátság enyészett már el mert az illető úgynevezett komoly kapcsolatba, vagy házasságba keveredett.

A nők elmarnak mindenkit, intrikálnak barátok ellen, és ezzel együtt úgy behálózzák és megfosztják akararatuktól a férfiakat mint a fekete özvegy nevű pók.


Látszólag értelmes férfiak olyan szintű agymosáson esnek át


hogy az ember fia szinte szégyenli más papucságát mert rossz fényt vet a férfiakra.



2016. márc. 6. 21:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Ja és hogy válaszoljak, a férfit senki sem kényszeríti semmire. Nem kötelező papucsnak lennie, házasodnia, gyereket vállalnia vagy rossz nőt választania. A nőknek viszont 100 éve nem volt joguk dönteni a saját életükről.
2016. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Szerintem túlságosan elfogult vagy.

süt belőled a nőstény önteltség, amely természetesen csak az agymosás hatására jött elő a nőkből.

Nincs semmi baj, majd nagymama leszel és már senki sem akar felfűzni, akkor majd szelídebb leszel és finom fánkokat fogsz sütni.

2016. márc. 7. 11:38
 23/38 curáku ***** válasza:
70%
Kérdező, csak mellébeszélni tudsz.
2016. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Finom fánkokat most is tudok sütni.

Felfűzni meg nem a többi nő akar, hanem a férfiak, ők azok akiknek folyton csak a d*gáson jár az eszük, aztán meg sír a szájuk... :) Talán ha nem lennének ennyire ösztönállatok, akkor nem lehetne őket a farkuknál fogva irányítani.

2016. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Ja és hogy válaszoljak, a férfit senki sem kényszeríti semmire. Nem kötelező papucsnak lennie, házasodnia, gyereket vállalnia vagy rossz nőt választania. A nőknek viszont 100 éve nem volt joguk dönteni a saját életükről.

-----------------------------------------------------


Hamarosan elviszi a fehér férfiakat a háborúba meghalni.,

Majd az itt tenyésző arabok fognak felfűzni.

aztán azoknak papolhatsz a női önmegvalósításról.

Az iszlám keretein belül megengedett a testi fenyítés is.

A nőknek tök mindegy.

Ezt is megszokják, és nem adok 10 évet és

2016. márc. 7. 13:03
 26/38 anonim ***** válasza:
Akkor te is egy állattól születtél. És ezek szerint állatokra izgulsz hacsak nem vagy meleg... Szép napot. xD
2016. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Félig ösztönállat.

És ez minden nőre igaz.

Minden nőre..


Ezért kell a férfi joghatalma és felügyelete.

amit az emancipált nő nem képes megérteni, a jóval kisebb agytérfogat és a menstruációja miatt.

2016. márc. 7. 13:10
 28/38 anonim ***** válasza:

Nocsak, egy újabb megkeseredett egyed. :)

Semmi gond, ilyenekre is szükség van.


Rátérve a kérdésre, attól függ mit értünk a "papucsság" alatt. Vőlegényemnek is nagy haveri társasága volt, sokat járt el velük ide-oda, nekem is mozgalmasabb szociális életem volt. Viszont, miután összeismerkedtünk, egymásba szerettünk, szívesebben töltöttük egymással az időt és ez már évek óta így van. :) Sose kényszerítettük ezt egymásra, de mivel én középvezetői pozícióban vagyok, ezért sajnos még kevesebb időm van, mint neki. Persze szoktunk a haverokkal is találkozni, együtt és külön-külön is, de mégis, az az igazi, ha együtt vagyunk. És ez szerintem normális is. 28/N

2016. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

kérdező igazad van.


európa nagy beteg.100éve megváltoztattak egy több millió éves ősi természetes rendszert.az evolució arcon köpése ez.kb mintha kiveszed a halat a vizből és elvárod hogy éljen a szárazföldön.érdekes módon régen amikor nem volt egyenjogúság akkor senkit nem zavart a nők közül.azért még nem erószakoltak vagy vertek meg minden nőt mert nem volt egyenjogú.ettől féltek?ez rólatok árulkodik.aki nem tesz rosszat az mitől fél? persze a "nem létező hatalmak" elkezdték pénzelni 100éve az erőszakos női mozgalmakat.még robbantottak is akkoriban(ugyanezért ma már leterroristáznának bárkit).még néhány évtized és azért fognak tüntetni hogy a férfiak legyenek alsóbbrendűek.akinek ez nem tetszik pl arabok(akiknek a vallása tiltja) azok ellen pedig folyamatosan hadat viselnek a nyugatiak.lásd közel kelet.csak mert nem kell nekik a beteg nyugat állítólag civilizált házirendje.ez minden csak nem fejlődés.más élni a jogokkal és más visszaélni velük.mert a nők visszaélnek és ez a probléma.


az elnyomás valóban nem szép dolog.de ma már a nők nyomnak el mindnekit mert azt hiszik hogy a nemiszervük aranyat ér.és amíg sok ősember a szerszámára hallgatva behódol nekik addig ez így is marad.keveseknek van gerince manapság és mondja azt hogy inkább a magány de rabok nem leszünk.na meg lehetetlen megfelelni az igényeiknek.én nem is akarok.jog ide vagy oda én nem is akarok már kapcsolatot.csináljanak amit akarnak csak maradjanak tőlem távol.

2016. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

kérdező igazad van.


európa nagy beteg.100éve megváltoztattak egy több millió éves ősi...

-----------------------------------


Nagyából elmondtál mindent, amit persze csak kevesen értenek meg, és még annál kevesebb nő.

Akik ezt kitalálták, azok nagyon is titsztában voltak a női lelkülettel, és a társadalom szétrombolásához a társadalom és a család gyenge láncszemét szemelté ki, és ez a nő.

Én mg sohasem találkoztam olyan nővel aki ezt értette volna, olyan nagy a kísértés, hogy a férfi fölé keveredhetnek.

A régi társadalmak is tisztában voltak azzal hogy a korlátlan női irányítás tragédiához vezet, ezért is voltak a nők jogai korlátozva.

2016. márc. 7. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!