Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről? Zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Most egy olyan srác története következik, aki nem a nők/lányok kedvence.


Leírnám hát pár mondatban, hogy alakult eddigi életem.


A korombéli lányokat soha sem érdekeltem. Nagy bánatomra, hiszen komoly kapcsolatot szerettem volna. Meg voltak ennek az okai. (nem volt jó gyermekkorom, ezért már gyerekként egy rendes családi életre vágytam, szerető feleséggel, gyerekekkel) De hiába a komoly szándék, ha a korodbéli lányoknál nem ütöd meg a lécet.

Úgyhogy magába szippantott 6 éve egy szextárskereső oldal. (amolyan laza társkereső)

22-23 évesen randizgattam onnan nőkkel. (a legfiatalabb 32, a legidősebb 41 volt) El is veszíthettem volna a szüzességemet, de visszautasítottam őket, mert szerettem volna, ha az első alkalom nem csak szex, hanem annál több. A vágyam be is teljesült. Megismerkedtem a neten egy férjes asszonnyal (8 évvel idősebb volt tőlem), és elkezdtünk levelezni. Nem az említett oldalról ismerkedtünk meg! Egy teljesen átlagos oldalról.

Röviden: eljátszotta, hogy belém szeretett, majd azon kaptam magam, hogy fülig szerelmes lettem belé.

1 évig tartott a "kapcsolat", aztán rá kellett jönnöm, hogy ennek a kapcsolatnak mindenféle ígérettel ellentétben nincs jövője. (nyílt kapcsolatban éltek a férjével) Már vagy 3 éve vége a kapcsolatnak. Néha még mindig úgy érzem, mintha szerelmes lennék belé. Lehet, hogy csak amiatt van, hogy az első szerelem ilyen mély nyomot hagy az emberben?


Miután túl voltam a mélyponton, megpróbáltam ismét nekirugaszkodni a társkeresésnek. Ugyanaz a helyzet: a korosztályomnak nem jövök be, egy két érett nőnek pedig igen. De azokból sosem lesz párkapcsolat. És nem is szeretnék tőlük párkapcsolatot, mert családalapításra vágyok.


Szóval így vagyok szingli. Azért örülök annak, hogy így alakult. A szerelmemmel veszíthettem el... még ha nem is független nő volt.


2016. febr. 28. 22:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Lányok, egy ilyen előélet zavarna titeket?
2016. febr. 28. 22:35
 2/7 anonim ***** válasza:

ez zavarna:


"Néha még mindig úgy érzem, mintha szerelmes lennék belé."

2016. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha talalnek egy lanyt akivel kolcsonos, megvaltozna ez is.
2016. febr. 28. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazira várni kell
2016. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt tudod, miért nem kellesz a korodbelieknek? És most mennyi idős vagy?
2016. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha 23 évesen jöttél össze a nőddel, egy évet együtt voltatok, 3 éve vége, akkor elvileg most vagy 27. Akkoriban 32 éves nők is buktak rád, ma már pont nem számítana az a pár év korkülönbség, mi tart vissza? Vagy mindenáron ragaszkodsz a nálad fiatalabbakhoz? Akik esetleg még "élni" akarnak, míg a harmincéves már ugyanúgy csak családosdit szeretne, mint te...
2016. febr. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, 28 leszek. Viszont azért akarok a korosztályommal ismerkedni, mert nem szaporodni szeretnék, hanem családot alapítani.

Azaz ha a mai nap megismerkednék valakivel, kb. 3 év múlva lenne házasság, és utána gyerekvállalás. Ha ezt egy +30as nővel csinálom meg, akkor könnyen kifuthatunk a 35 éves küszöbből, és onnantól kezdve már csökken az esélye, hogy egészséges gyereket szül.

Az meg nyilván nem opció nálam, hogy másnak a gyerekét neveljem fel.


Meg hát az az egészséges párkapcsolat, mikor a pár egy idős, vagy a férfi idősebb egy kicsit.

2016. febr. 29. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!