Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen helyeken lehet ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken lehet ismerkedni, kissé defektes, szende szép csajokkal?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem jönnek be azok az átlagos libák, akik elrángatják a barátjukat a szórakozóhelyre, hülyére isszák magukat, rázzák a seggüket és ország világ előtt a pasijukat falják. Viszont néhány napja láttam egy gyönyörű csajt, próbáltam vele szemezni, de látszott rajta, hogy valami lelki problémája van, talán depressziós, de tök titokzatos volt, néhány perc múlva azonnal köddé vált. Az ilyen típusú csajokat hol lehet megtalálni és hogy lehet velük megismerkedni?

2016. márc. 8. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
"próbáltam vele szemezni, de látszott rajta, hogy valami lelki problémája van, talán depressziós, de tök titokzatos volt, néhány perc múlva azonnal köddé vált." Dr. Csernus, te vagy az?!?!
2016. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
a lelkisegély gyűléseknél
2016. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 ~OnLány~ ***** válasza:

Defektes? :D

Azt hittem az olyanokat kerülni próbálják.

2016. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Eric Griffin ***** válasza:
79%
Defekt fétis?
2016. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 opened paradise ***** válasza:

Defektes? Adjak pár számot?:D

Amúgy vigyázz mit kívánsz,mert megkapod. Aztán arra ébredsz,hogy beoson a lakásodba a pólóidat szagolgatni...

2016. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
vagy híradóban fogsz szerepelni mert szakítottál és ő ki nyírt
2016. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Lesz esélyed rá,mert a hasonló a hasonlót vonzza.:-D
2016. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ~OnLány~ ***** válasza:
7. Na meg az :D
2016. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge stratégia.
2016. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha jokepu vagy barhol
2016. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!