Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, mikor egy csúnyább lánnyal próbálok ismerkedni (mivel én se vagyok szép), hogy nemisigazán én érdeklem, csak már örülne, hogy összejönne valakivel?

Figyelt kérdés
Minden mindegy alapon. Szóval épp jó vagyok, örül, hogy szóbaáll valaki vele, de ha választhatna, biztos nem én kellenék neki.
2014. nov. 23. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

talán mert neki is van szépérzéke


aztán kompromisszumot köt, ahogy te is

2014. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán magadbòl indulsz ki?
2014. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy magamból indulok ki. Nyilván én is szebb nővel jönnék össze, ha megtehetném. Ezek szerint a csúnyáknak csak érdekkapcsolataik vannak, hogy ne legyenek egyedül?
2014. nov. 23. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A szépség és csúnyaság ízlés dolga, ha mindenkinek csak a szépek tetszenének, nem lennénk 7 milliárdan a földön. Nekem egy olyan pasi volt az egyik legnagyobb szerelmem, akiről mikor először láttam, azt mondtam, hogy ilyen rondát még életemben nem láttam...
2014. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer egy férfi azt mondta nekem, hogy én nem a szépségemtől vagyok szerethető, mert az teljesen relatív. Biztosan van olyan férfi, akinek nem tetszik a külsőm, de annyira elragadóan kedves vagyok, hogy lehetetlen nekem ellenállni.

Mondjuk én nem hittem el neki (ezzel a lehetetlen ellenállni dologgal bizonyára túlzott), de volt elég időm megfigyelni, hogy van abban valami, amit mondott.

2014. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy nézel ki. Az, hogy kihez vonzódsz nem feltétlenül attól függ, hogy szép-e. A szépség relatív. Milyen nőkkel pròbálkozol? Kit tartasz csúnyának? Szerintem nagy önbizalomhiányod lehet.
2014. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lelki vonzalom nehezebben alakul ki, mint a fizikai, de sokkal tartósabb. A külsejét rögtön látod a másiknak, a lelkét csak sokára ismered ki. Mikor még fiatalok és gügyék vagyunk, szinte mind a mesebeli királyfiról, királylányról álmodozunk, aki szép, csinos és persze belsőleg is pont olyan, amilyennek elképzeltük.

Az igazi szerelem viszont álalában nem így működik, lassan alakul ki és mélyül el.

Nem mondom, hogy nincs olyan, hogy első látásra megtetszik valaki és aztán jellemre is tökéletesen megfelel, de azért ez a ritkább. A legtöbb esetben idő kell az érzelmek kialakulásához.


Persze, hogy amíg nem ismeri igazán az ember a másikat, főleg ha párkapcsolati téren amúgy is tapasztalatlanabb és amíg nincsenek érzelmek akkor ha lehetne választani, a szebbel ismerkedne.


Időt kell adni, hogy egyáltalán legyen esélye kialakulni valaminek mindkét részről. Persze így sem biztos semmi, nincs garancia rá, hogy egymásba szerettek, de nem kell rögtön feladni.

2014. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!