Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az érzelmes elfogadó típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmes elfogadó típusú lányok kiszűrésészre alkalmas lehet az hogy azt hazudom szűz vagyok? Vagy tudtok jobb módszert?

Figyelt kérdés
Olyan lányok akik ilyenek és nem a szex az elsődleges nekik, azoknál ez a módszer működhet, hogy azt hazudom szűz vagyok még?
2016. márc. 9. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
miért hazudna egy ilyen fontos dologban? gondolom szűz még ,de látom téged csak a szűzesség érdekel
2016. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem egy kapcsolatot kár hazugsággal kezdeni. Mert ha komoly lesz, akkor meg ott fogja törni a fejét a lány hogy tényleg szűz voltál, vagy csak próbálsz szépíteni.


Ott ne csináljunk gondot ahol nincs.

2016. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon nem jó módszer. Más módon is észre veszed, ha ilyen lánnyal akarsz ismerkedni, de ilyen alapvető dologban hazudni gyökérség.
2016. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kiszűröd őket ezzel, de ha kiderül, hogy hazudtál, akkor meg ők szűrnek ki téged... :)
2016. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!