Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli mennyire alkalmas...

Szobabicikli mennyire alkalmas fogyás előidézésére? kb 10 kg szeretnék fogyni és az elért súlyt tartani. Szobabiciklivel ez kivitelezhető hosszútávon? Vagy jobb az ellipszistréner?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogyás az étrenden múlik, a sport csak rásegít.
2016. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szabi.L ***** válasza:
Ha rendben van az étrended ,akkor teljesen jó. Önmagában a szobabicikli sajnos nem sokat ér.
2016. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 kilót fogytam vele.

Minden reggel tekerek fél órát.

2016. febr. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: Ez így nem igaz. Napi egy óra biciklizés mellett akármennyi szénhidrátot zabálhattam, de amint abbahagytam, rögtön elkezdtem hízni.
2016. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Szobabicikli azért lenne jó ,mert azzal szerintem jobban lehet az ízületeket kímélni, mint futással.

2016. márc. 2. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: Egyetértek, sok sportorvos is a futás ellen van. Séta, biciklizés, úszás minden mennyiségben, de az ízületeknek és porcoknak nem tesz jót a futás.
2016. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# a futással csak akkor van baj, ha az ember túlsúlyos és/vagy szar a technikája.
2016. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6# ****
2016. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!