Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés
Ez sajnos egy igen komoly kérdés...mivel 21 éves vagyok és még soha nem volt senkim ezért arra gondoltam, hogy kipróbálom milyen az amikor van barátnője az embernek...mivel én senkinek se tetszem ezért arra gondoltam hogy valaki pénz fejében elvállalhatná ezt a szerepet(nem vicces a kérdés abszolút..sajnos ez az igazság)szűz már nem vagyok így egyéb örömökre nem vagyok rászorulva...csak arra hogy szeressen valaki(nem vagyok rossz ember csak nem vagyok szép)és mivel engem nem szeret senki ezért kéne nekem valaki aki pénzért ugyan de betölti ezt a szerepet. Hol találok ilyen lányt/nőt?

#21 éves #örökre egyedül #szeretném ha szeretnének
2016. márc. 9. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy csúnya külső mellett szeretni tudjon egy nő, ahhoz bizony sok pénzre lesz szükséged. Havi átlag kereset 2-3milla felett szerintem.

Az mondjuk sokat enged az árból ha nem akarsz vele szexelni és úgymond nyitott kapcsolatban vagytok mindezek mellett. Ilyet találnál már havi 1 millás keresettel is, sőt nem is keveset.

2016. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7-800-es fizetéssel se? vagy azzal talán?
2016. márc. 9. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont a szeretet az, amit nem lehet megvásárolni. Szinte mindent lehet, meg pont afelé haladunk, hogy egyre több dolgot lehessen pénzért kapi, de olyan mély érzelmet, mint a szeretet, vagy a szerelem, azt még nem. Nem lenne ennyi boldogtalan ember, ha ilyen egyszerűen tudnánk irányítani az érzelmeinket. Hopp most olyan szomorú vagyok, leugrom már a közértbe egy kis szeretetért. :D
2016. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyel egy jo kocsit es golfberletet.
2016. márc. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok nő őszintén vonzónak találja a jómódú férfiakat, úgyhogy ha jól keresel, még az is lehet, hogy lesz barátnőd. De ez akkor sem úgy működik, hogy "pénz fejében" majd szeretni fog valaki...
2016. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Penzert senki nem fog szeretni. Eljatszhatja elotted, ha ezt kered cserebe, de szamodra ez nem megalazo? En mondjuk olyan pasit keresek, akivel el lehet menni ide-oda, meg ha ugy van, akkor szexelunk is, de toled felnek, hogy mar annyira megkeseredett vagy, hogy azt ram is atragasztanad. :( remelem azert - a sajat erdekedben -, hogy nem igy van.


23L

2016. ápr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!