Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen netes társkereső oldalon lenne érdemes próbálkoznom? Érdemes előfizetni 1 hónapra valamire?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsokat kérni. Nem vagyok túl jártas ebben és úgy tűnik sikeres sem.


Hogyan szokás ismerkedést kezdeményezni egy társkeresőn?

Korrektnek kell lenni inkább vagy nagydumásnak?


Mennyit kell írni magamról az adatlapomon?

És egy ismerkedési levélben?


Sok vagy kevés képet érdemes feltölteni?



#ismerkedés #társkeresés #online-társkereső
2016. márc. 12. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nem érdemes előfizetni semmire sem. Nincs jelentősége, nem leszel előnyben. És a társkereső oldalakon lévő felhasználók 50%-a robot. Inkább a lányok. Szinte csak férfiak vannak, akik elzavarják a női felhasználóbázist, a szexchat, webcamsex és a farkak mutogatásával, ami szerintem eléggé szánalmas dolog. És amúgy is a lányok többsége szarik rá, ha rájuk írsz, nem is válaszolnak, vagy nem is akarnak beszélgetni, bár nem tudom akkor miért vannak fent. (Ha férfi vagy). (Ha lány vagy akkor meg csak zaklatni fognak a hülyeségekkel). Szóval annyira nem célravezető ott ismerkedni.
2016. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne fizess!


Amúgy meg ha élőben nem vagy sikeres, akkor itt se leszel az.

2016. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!