Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jó ötlet vagy ciki ez a bemutatkozó szöveg egy társkeresőn; mit érdemes át fogalmazni rajta?

Figyelt kérdés

Szia, Gábor vagyok Pápa(város) mellöl; 183cm magas és kb 90 kg komoly kapcsolatra vágyó srác. Szüleim és a vasárnap esti kicsit romantikus családi filmek az RTL klubbon családias, gondoskodó és szerető, picit romantikus srácnak neveltek. ha szeretetre, megértő, gondoskodó társra vágysz; én itt vagyok. Ám viszont nem vagyok az a határozott férfias jellem tehát amolyan macsós alfahím.. Inkább egy picit csendesebb, de romantikusabb, humorosabb. Van autóm, itt a faluban egy gyárban dolgozom. Szeretek kerékpározni, görkorizni, kertészkedni, kirándulni, a Balcsira lejárkálni. Házias vagyok, bár a főzésért nem rajongok. Filmeket ritkán nézek, egyedül nem jó. főleg horror filmnél nincs aki mögé elbújjak

Túl nagy elvárásom nincs a lányokkal szemben, csak annyi, hogy ápolt legyél, és ne nagyon molett

~70kg feletti. Ha van gyermeked nem gond,- tesvéreimnek is vannak lúrkói, sokat vannak nálunk, tehát

nem idegen számomra.

Előnyös: ha te is humoros vagy, vidám, szeretsz fitnesz labdán ülni és nem félsz a lufitól;P ha imádod ha

szeretnek és nem szidsz le ha egy nap 2nél többször hozzád bújok és át ölellek ésvagy meg

csiklandozlak-kényeztetlek.



2016. febr. 7. 10:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Pápa(város) --> kissé erőltetett poén, vagy teljesen hülyének nézed azt, aki olvassa.


Az RTL-es dolog úgy gáz, ahogy van.


A nem vagyok férfias jellemes mondatot simán hagyd ki! Azt írhatod, hogy csendesebb vagy, de bemutatkozáskor koncentrálj arra, ami vagy, és ne arra, ami nem vagy.


Van autóm --> remek, kvázi adsz a sztereotipiára a nők anyagiasságát illetően. Hagyd ki. Pláne úgy, hogy a következő résszel meg is töröd az egészet. Ha csak nem élsz, halsz a munkádért, nem szükséges beleírni.


"főzésért nem rajongok" --> mint már írtam, az előnyökre koncentrálj, ne a hátrányokra.


Filmes dolog úgy ahogy van gáz! Ha az elbújás vicces dolog akart lenni, hát nem az! Azt sugallja, hogy egy kisfiú vagy, aki szeretne az anyukája szoknyája mögé bújni, szóval nem is egy barátnőt, inkább egy pótanyukát keres.

2016. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

"Szüleim és a vasárnap esti kicsit romantikus családi filmek az RTL klubbon családias, gondoskodó és szerető, picit romantikus srácnak neveltek." Legalább az RTL klubbos részt kihagyhatnád, de még úgy is kicsit cinkes ez a mondat.


"Ám viszont nem vagyok az a határozott férfias jellem tehát amolyan macsós alfahím.. " Azt akartad mondani, hogy tutyimutyi vagy? Mert ez azt jelenti, hiába hímezzük-hámozzuk.


"Van autóm, itt a faluban egy gyárban dolgozom." Senkit nem érdekel az autó, kivéve akik pénzre mennek, azokkal meg minek foglalkozni?


"Filmeket ritkán nézek, egyedül nem jó. főleg horror filmnél nincs aki mögé elbújjak " Ez így lányos, főleg a vége.


"Túl nagy elvárásom nincs a lányokkal szemben, csak annyi, hogy ápolt legyél, és ne nagyon molett

~70kg feletti." Tehát nincsenek igényeid, bárki jó szinte. Ez abszolút nem hízelgő szerintem.


"Ha van gyermeked nem gond,- tesvéreimnek is vannak lúrkói, sokat vannak nálunk, tehát

nem idegen számomra." Ez tök jó, csak ezért emelem ki, kb. ilyen szintű iromány lenne a legjobb.


"szeretsz fitnesz labdán ülni és nem félsz a lufitól;P ha imádod ha

szeretnek és nem szidsz le ha egy nap 2nél többször hozzád bújok és át ölellek ésvagy meg

csiklandozlak-kényeztetlek" Ez kicsit pervi, az eleje meg különösen. Értem én, hogy kell a szex, de kb. a szöveg negyedét ez teszi így ki, mégcsak nem is burkoltan. Azt is hihetik, hogy inkább csak a szex a lényeg (főleg, hogy a szöveg alapján nincs túl sok egyéb igényed a nőkkel szemben).

2016. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Költőnő? ***** válasza:
33%
Első meg egy
2016. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van az első valaszolonak, meg annyit tennék hozza, hogy a "lejarkalni" szo leírva nem mutat jol.
2016. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Kb úgy az egészet cseréld. Ahhoz képest, hogy az elején kifejted Pápa város mivoltát utána falunak nevezed.

Az RTL-es dolog úgy ahogy van gáz. Faék egyszerűségű kisembernek tűnsz tőle.

És úgy általában, a kocsit minek kevered ide?

A poénok borzasztóak. Fitness labdán ülni? Wtf ez valami fétis vagy egy rossz vicc akart lenni? Dettó a lufikkal. Kb idiótának tűnsz miatta.

Másra se vágyik egy nő, hogy horror filmnél a párját babusgassa. Te jó ég, ezt komolyan gondoltad?

A helyesírásst nézd át. És a jó ég áldjon meg szedd ki a nem vagyok macsó féle előre magyarázom a bizonyítványt.

2016. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Kenzo Tenma ***** válasza:
89%
Nem vagy határozott, férfias? Ez egy hátrány, miért kell beleírni? Egy terméket sem úgy adnak el, hogy a rossz tulajdonságait hírdetik.
2016. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek zavard át egy helyesírás ellenőrzőn, hogy legalább a durva hibákat kiszűrje.


A mondatok túl terjengősek, ez már sok. Ne tőmondatokat írj, de sokszor alig lehet kibogozni.

A szüleidre meg a rokonságra senki se kíváncsi, viszont bennem már vonyít a sziréna, hogy mamapicimajma. A második mondatnál törlöm a levelet. Bocs.


Aztán: Gyerek nem akadály. Pont.

Nem kell túlbonyolítani.


Ha megértő, gondoskodó, blabla sácra vágysz, én itt vagyok. NE MÁR!!

Egyrészt alap emberi tulajdonságok.

Másrészt ne legyél már ennyire elájulva, milyen rendes pasi vagy. Túl sok, túl nyálas.

Nem vagy elég határozott? Mit nem mondsz, eddig fel se tűnt.


Azt se írd le, hogy mindegy, milyen a csaj (csak legyen már), csak ne legyen büdös és kórosan elhízott.

Ennél igenis legyél igényesebb és konkrétabb! Ne azt írd, milyen ne legyen. (Normál vagy molett testalkatú, nőies lányt keresek ? -? korig, aki szeret kirándulni, kerékpározni, blablabla.)


Súly, magasság, lakhely akkor, ha az adatlapodon nem szerepel.

Egyszerű vidéki férfi vagyok, biztos egzisztenciával, hagyományos értékrenddel, aki szereti a romantikus balatoni hétvégéket, családcentrikus, és szereti szabadtéri programokat. Szívesen biciklizek, kirándulok, vagy görkorcsolyázok.

Ennyi.

Nem kell a rizsa, nem kell a munkahelyed címe, meg hogy a szüleiddel nézed este az rtl klubot.


Kicsit lehetsz humoros, személyes.

Pl.

Ha felkeltettem az érdeklődésed, de nem tudsz görkorizni, ne tartson vissza. ;-) Szívesen megtanítom.


Ne humorizálj a horrorfilmekkel, tényleg gáz ez a része.

Akkor jobb, hogy "Szeretek moziba járni, persze nem egyedül. De még jobban szeretem a meghitt, összebújós filmnézést. "


Ez is sablonos, de legalább nem dedós.


Írd át, erre nem sok válaszlevelet fogsz kapni. Ez olyan, mintha egy,árva,kisfiú keresne pótanyukát.



Ne ezt másold be mindenkinek szó szerint, legalább az eleje legyen személyre szabott.

Mondjuk

Szia Szépszemű, olvastam az adatlapod, sok bennünk a közös.


A végén pedig kérd, hogy pár sorban mutatkozzon be/ írjon még magáról, mert nagyon felkeltette az érdeklődésed.

1. Ő érdekel, nincs az az érzése, hogy tucatlevelet kap, és csak szerepel a címlistán.

2. Mi nők ilyenek vagyunk, hogy ha valamit kérnek, nagy eséllyel megtesszük.

(Évezredes idomítás eredménye).



Ezt hogy reméled nem szid le... ezt rohadt gyorsan töröld, szótáradban se szerepeljen, élőben se kerüljön elő.

2016. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az egész ijesztő :)
2016. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az elsőnek igaza van. Én még azt tanácsolnám,hogy ne írj le MINDENT magadról,hagyj valamit későbbre is..
2016. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Fú, ez nagyon gáz srác. Férfi vagyok, és már nem írom le külön, amit a többiek leírtak, de összefoglalom, miket kerülj el:


-Sose írd ki a magasságod, súlyod levélben, mert adatlapodon kint van. Aki akarja, látja ott.

-Komoly kapcsolatra vágyó szöveget felejtsd el, ha kulturált az adatlapod, úgyis látni fogják a nők.

-Szülők kihagyása a dologból. Úgyis bejelölöd opcióban, hogy rokonokkal élsz együtt. Van ilyen opció a társkeresők 90%-nál. Érdemes bejelölni, mert kitűnő rosta az aranyásóknak. Azok lelépnek, ha nem egyedül élsz, de ez nem is baj.

-TV-t szerintem ne nézz eleve, mert csak a szart sugárzzák belőle!

-Ha kiemeled, hogy romantikus, családias, gondoskodó lélek vagy, baleknak néznek. Ezeket majd úgyis megtapasztalja élőben a nő, viszont addig el kell juttatnia magát neki is, hogy ilyen legyél vele. Tehát, nem csak te vagy érte, ő is érted.

-Van autódat hagyd ki. Normális ember nem ez alapján választ ki téged. Értem, hogy demonstrálni akarod, mert fontos ez a felszínes nőknek, de te nem ilyennel akarsz összejönni. Szóval hagyd ezt ki. Én még be is írnám direkt ilyenkor, hogy nincs autóm, mert az is jó szűrő, hogy kiket érdekelnék ez után.

-Egyedül nem jó filmet nézni szöveget mellőzd. Társfüggőnek gondolhatnak, aki képtelen egyedül élvezni egy jó drámát, akciót, akármit. A nincs, aki mögé elbújjak nagyon gáz. Beszari alaknak fognak hinni utána. Egy férfi erős, határozott, irányító. Ezt sugalld az adatlapodon nem átesve a ló túloldalára.

-Túl nagy elvárásom nincs szöveget mellőzd, mert akkor azt hihetik, neked bárki jó, csak legyen már valaki melletted végre. Igenis vannak elvárásaid, ezeket ne írd ki, majd élőben a randin tárgyaljátok ki!

-Pótapa akarsz lenni, vagy lelki, fizikai társ? Akkor ne nagyon reklámozd a "nem gáz, ha van gyermeked" elvet, ugyanis sok kiégett nő pótapát keres, nem férfit maga mellé. Nehogy rád akaszkodjon egy kiégett 30-as nő.

-Gyárban dolgozom szöveget hagyd ki, nem azért, mert gáz lenne, hanem azért, mert senkinek semmi köze hozzá a neten, hogy te hol dolgozol. Majd élőben elmeséled neki, ha kérdezi. Lényeg, azt kiírhatod, hogy dolgozol, de ha épp melód sem lenne, azt is írd ki, hogy álláskereső vagy, mert ez is egy jó szűrő az aranyásók kiszórására.

-A hobbijaidról írj többet, tüntesd fel magad érdekes emberként, hogy szereted a mély beszélgetéseket, másképp megközelíteni egy-egy problémát, a világ működése is érdekel-önismeret stb. Még ha nem is, színezd ki kicsit. Legyen valamiben más a te lapod, mint a többi tucatPistáé. :)

2016. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!