Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is mit csináljak ha engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mit csináljak ha engem csak büntet az élet? Egy rakás szerencsétlenség vagyok.

Figyelt kérdés
Az élet semmilyen terén nincs sikerem. Sem párkapcsolatokban, sem semmi másban. n/23
2016. febr. 12. 08:11
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Gyere üljünk le! Meghívlak egy sörre és megbeszéljük!
2016. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Változtatni kell a szemléleteden.

Előbb szedd össze magad. Tudatosan hozz létre egy olyan életet, ami elégedetté tesz.

Aztán kezdj pasizni.

Azon ne csodálkozz, hogy egy örömtelen, besavanyodott nőt nem tartanak vonzónak a férfiak.

2016. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással tényleg az vagy. Nem hiszem, hogy ne tudnál felmutatni olyan, akár apró dolgokat (pl. nagyon finom húslevest tudsz főzni), amire büszke lehetsz. Keresd először ezeket, koncentrálj ezekre és soha ne máshoz hasonlítsd önmagadat!
2016. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én tényleg nem vagyok jó semmiben és senkit nem érdeklek.
2016. febr. 12. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha pozitívabban látod a jövőd akor pozitívabb dolog tudnának törtèni,de ilyen hozáállásal nem mert előre leírod magad hogy te semilyen tèren nem èrhetsz meg sikereket.Csak pozitívan ès sikeres leszel sok mindenben.
2016. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak azt látom hogy mindenki másnak sikerül minden csak nekem nem. Másnak érettségivel, mert van protekciója olyan jó munkahelyeket betöltenek, nekem a munkából is mindig csak a rossz jut. Párkapcsolatok terén is igyekszem pozitívan hozzáállni mindenhez, aztán egyszer csak a pasik még sem keresnek.
2016. febr. 12. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem se, mégse rinyálok.
2016. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A en eletem is szar, de tudom hogy lesz jobb is csak ki kell varni. Elobb utobb bele fogsz unni a sirdogalasba. Azt javaslom keress egy hobbit magadnak vagy kezdj el edzesre jarni. Ha sportolsz, fittebb leszel es jobban fogsz magadnak tetszeni. Akkor tuti egy lepessel elorebb leszel.
2016. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sportolj, vagy tanulj. Ha jó akarsz lenni valamiben, azért tenni is kell ám.

Én is tartottam ott, ahol te és 1-2 hét alatt nem fog változni, ezt ne is várd, de dolgozz rajta kitartóan és türelmesen.

2016. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!