Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas, ha nő létemre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha nő létemre nem tudok párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát te csak félig vagy felelős ezért. A másik fele a férfit terheli
2016. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kétszemélyes dolog ez... szerintem nem jó körben próbálkozol
2016. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 RRR ***** válasza:

nem feltétlenül

ismerni kellene körülményeket-id

2016. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ennél kicsit bővebben kellene kifejtened.Nem ártana például egy életkor.
2016. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A harmadik szem ***** válasza:
Nem az. Ilyen vagy. Ilyen emberekkel sodort össze eddig az élet. Lesz ez még így se.
2016. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
25 vagyok
2016. márc. 12. 21:51
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Elég szánalmas drági, már nem leszel fiatalabb, egy férfi még 40-es koráig is a toppon van szexuális és hormonális téren, egy nőnek meg ilyen 30-35 évesen game over, már elkezd megereszkedni a melle meg minden, akkor már nem lesz kelendő. Nincs sok időd már hátra, ki kellene használnod, a 20as csajokra mindenki bukik, hogy lehetsz ilyen béna?
2016. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2016. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem te hibád és nem szánalmas, ha az egyik fél csak szexet akar, akkor te hiába próbálsz kialakítani egy komoly kapcsolatot, akkor úgysem fog sikerülni, mindkét félnek akarni kell.


Egyébként, ha nem baj,én is kíváncsi volnék, hogy miért érzed úgy, hogy nem sikerül összehozni a dolgot.

2016. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szanalmas, de erdemes kutatni a hatterben allo okokat. En ugyanilyen helyzetben vagyok, nalam viszont a rossz gyerekkorra vezetheto vissza. Elgondolkodtal mar, hogy nalad mi lehet a problema?


23N

2016. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!