Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyellem a testem és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a testem és ezért nem tudok párkapcsolatot kialakítani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés kezdeti fázisa viszonylag jól megy, de ahogy egyre közelebb kerülnénk egymáshoz fizikailag egy pasival képtelen vagyok elengedni magam, iszonyat feszült leszek, a gondolat hogy látni fog ruha nélkül teljesen megrémít. Szinte pánikrohamot kapok az ilyen helyzetekben. Folyton eljátszom a lehetőségeimet ha valakivel sikerülne kapcsolatot kialakítani. Pedig amúgy nem vagyok igazán csúnya. Hogyan küzdjem le akkor ezt a szégyenérzetet?

2015. máj. 17. 19:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezen csak a megszokás fog segíteni, szerintem.

Gondolj arra, ha a férfi egyszer leimádkozta rólad a ruhát, akkor teljességgel kizárt, hogy csalódás miatt visszaöltözzön és távozzon. :) Mindenképpen nagyon fog örülni a testednek, még ha nem is tökéletes. A legtöbb ember van annyira értelmes, hogy tudja, tökéletes testű partnert hiába keres.

2015. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit szégyelsz?
2015. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, vagy inkább voltam, szóval azt tudom tanácsolni, hogy fogadd el önmagad. Amíg nem szereted meg önmagad, más sem lesz képes szeretni. Ez a dolog kulcsa. Egyébként az is sokat segíthet, ha az aktuális partnered érezteti veled, hogy számára tökéletes vagy. Viszont az már nem rajtad múlik. De ha egyszer képes vagy legyőzni a félelmeid és megmutatnod magad meztelenül, utána már sokkal nagyobb önbizalmad lesz, és könnyebben fognak menni ezek a dolgok.
2015. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Igen, egész pontosan mivel vagy elégedetlen?
2015. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami lelki eredetű lehet nálad. Nem hiszed el, hogy te igenis csinos és kívánatos vagy.
2015. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Egyébként ne akard legyőzni a félelmet. Éld át! Éld meg a mélységeit és magasságait, majd ebből meríthetsz erőt legközelebbre, amikor is már képes leszel azt legyőzni.
2015. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%

Ha már elég közel kerültél a pasihoz akkor mond el neki.


Ha nekem mondaná ezt egy lány -aki amugy tetszik- akkor biztos nem hagynám faképnél emiatt hanem megpróbálnék neki segíteni.


A másik hogy kezdj el keményen edzeni.


Csinálj magadnak olyan testet amire büszke lehetsz.

Nem kell mondani hogy egy szép női test látványa mit vált ki egy fiúból.

És ha ezt a lány látja a fiú arcán (és máshol is:) akkor ott minden gátlásnak vége.

2015. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha valakivel szeretitek egymást, akkor nincs mit szégyelned magadon. Aki szeret az elfogad olyannak amilyen vagy. Nem akar megváltoztatni, mert nem azt nézi hogy mi van kívül, hanem azt ami valójában vagy. Szóval piszok egyszerű megszokni a dolgot, egyszerűen ne foglalkozz azzal hogy mit gondol rólad bárki is.
2015. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Keress egy szakembert, aki segít abban, hogy a megfelelő énképpel rendelkezz.


Egyébként szerinted mi a baj a testeddel? (teljesen mindegy, hogy igaz e vagy sem, te mit érzel annak?)

2015. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Elég sok kérdés lenne itt...
2015. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!