Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne felpörgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne felpörgetni a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Gondolom sokan járnak még ebben a cipőben, hogy egyszerüen nem tudják mit kérdezzenek a lánytól. Unom már, hogy állandóan ugyanaz a forgatókönyv. Kérdezek, válaszol, ha kicsit intelligens még talán visszakérdezi ugyanazt, aztán ellaposodik a beszélgetés. Hogyan lehetnék érdekesebb? Itt most főleg a chat bezsélgetésekre lennék kiváncsi. Hogyan lehetne felkelteni az érdeklődését egy lánynak? Még mielőtt megkérdeznétek, nem nem vagyok csúnya, de már rohadtul elegem van, hogy mindegyik csak csak az agressziv pasikra bukik, akik megaláznak másokat. Olyanokat pedig magasról lesz..ják akik normálisan közelednek feléjük, és teljesen lerombolják a maradék önbizalmukat is
2016. márc. 13. 14:49
 1/4 A kérdező kommentje:
még mielőtt valaki leirná: IGEN tudom hogy nem chaten kell ismerkedni, de én most konkrétan erre kérdezek. Élőben még cikibb, ott meg duplán nemtudom hogy érdemes közeledni. Nagyon nehéz már veletek lányok, örülnék, ha valaki ellátna egykét jó tanáccsal.
2016. márc. 13. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát egy kis dubstep-el
2016. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nagyon nehéz már veletek lányok"

Ez olyan aranyos mondat volt. :D


Hát nézd, én is szoktam néha chatelgetni vagy levelezgetni, de igazából csak 1-2 esetben szokott ellaposodni a beszélgetés. Ha mondjuk nem vagyunk egy hullámhosszon vagy ha nem érdeklődő a srác.


Annyi mindenről lehet beszélgetni!

Mik szoktak lenni a témák, amiket feldobsz?

2016. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából mindig csak az adott helyzethez kérdezek, pl. Mit csináltál ma? Suli, bulik stb. Jó tudom, hogy unalmas témák, de nagyon kevésszer tudunk csak ugy igazán belemelegedni a beszélgetésbe. Egyrészt gondolom azért is, mert nemvagyok túl nyomulós, meg olvasom egykét helyen, hogy szexuális témákat kéne felhozni, az a nyerő, dehát nemvagyok olyan jóaseggedkőkóla? tipus :D Szinte bármiről eltudok beszélgetni, csak valahogy nemtudom elinditani a beszélgetést.
2016. márc. 13. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!