Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van így, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így, hogy jobban fél egy internetes (fb) beszélgetést kezdeményezni, mint egyet a valós helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egyetemisták vagyunk egy rendezvényen ismerkedtünk meg. Igazából azon kívül soha nem is beszéltünk ez már kb 1 hónapja és csak így mostanra tudatosult bennem hogy mennyire jó csaj is ő.

Nem egy szakra járunk, nincsenek közös óráink, konkrétan nem is láttam azóta egyszer sem szóval az egyetlen járható út az lenne, hogy ráírok fb-n. De ez amit nem akarok, meg bevallom őszintén kicsit parázok is. Lehet már nem is emlékszik rám, vissza se ír, lesz egy rossz semmittevő beszélgetésünk és ennyiben marad... Viszont ha összefutnánk élőben lazán elbeszélgetnék vele, úgy sokkal könnyebb.

Fb-n csak egy "random srác vagyok a sok közül aki írt valami idétlen üzenetet" de élőben sokkal másabb lehetNE a helyzet, de elég kicsi az esélye hogy valaha is véletlenül összefutnánk. Ami még nehezíti a helyzetet hogy elég sok ismerőse van, sok like a képein meg ilyenek szóval biztos írogatnak neki mindenféle fazonok és lehet én is ebbe az ignorált kategóriába sorolódnék.

Igazából nem is várok senkitől megoldást erre a helyzetre mert nincs, vagyis tudom, van "ne legyek beszari és írjak már rá" de hát valljuk be nem olyan egyszerű az mint amilyennek tűnik.

Szóval sry hogy ilyen sokat ragoztam a semmit, kiélhetitek magatokat a válaszokban ne kíméljetek hátha hat valamit

Ha van tapasztalatod ilyen helyzetben, ne tétovázz és oszd meg velem köszönöm

20/F



2015. dec. 21. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj neki mindenképpen! "Inkább egy "hoppá", mint egy "mi lett volna ha"." Kérdezd meg hogy van, hogy megy neki az egyetem és hogy lenne-e kedve veled találkozni. :) Amúgy sokszor az ilyen népszerű lányoknak nem írnak annyian, mert azt feltételezik, hogy rengetegen ostromolják őket, holott sokan tartanak tőlük. ;)
2015. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én nem az a típus vagyok aki egy "hoppával" lazán elkönyvel egy kudarcot, de a "mi lett volna ha" elég idegesítő tud lenni szóval hipoeutektikus öntöttvas
2015. dec. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!