Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen lúzer?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés srác tetszik meg, és ezt főleg a személyiségre értem. Nem vagyok olyan, mint a többség, ezért az elvontabb pasik jöttek be mindig is, de ilyenből meg nagyon kevés van. Erre mikor néha mégis lenne valaki, akiért odavagyok, mindig az a vége, hogy elmondása szerint nagyon tetszem neki, de már mással ismerkedik, már van valakije, nem akar kapcsolatot, stb...


Miért van ez? :( Más is mindig így jár?


2016. márc. 13. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Azért van, mert Chuck Norris tud 0val osztani, te pedig nem.
2016. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az "elvontabb pasi"?
2016. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem rossz a hozzáállásod, persze, amikor régen nekem mondták én is néztem mint rozi a moziban, hogy miről beszél ez az idióta, de elkezdtem picit pozitívabban gondolkozni, mindenben a jót látni, elképzelni, hogy jól fog elsülni a dolog és teljesen megváltozott az életem, pedig apróságnak tűnik, de a rossz dolgokat is sokkal könnyebben vettem, tanultam belőlük és felálltam, engem sem talált meg soha a szerelem, most viszont tök boldog vagyok. Próbáld ki, ha nem jön be sem veszítettél semmit.
2016. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Alapvetően tök pozitív ember vagyok, mosolygós, és ezt nem csak én látom így, mások is mondják mindig. De sosincs szerencsém. :(


Az elvontat nehéz így megmagyarázni.

2016. márc. 13. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 ha még te sem tudod körbeírni, akkor mi hogyan tudnánk?


Nem tudod mit keresel, akkor nem is fogod megtalálni.

2016. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Körbe tudom írni, de ez kommentben túl hosszú lenne.
2016. márc. 13. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A miértre annyira nem bonyolult a válasz, a "speciális" igények miatt jelentősen szükül a kör mint te is írtad kevés az olyan fiú aki bejön, egy kisebb csoportba pedig nehezebb olyat találni aki éppen társat keres. Sokat nem lehet tenni minthogy kitartóan vársz, és majdlesz valaki aki éppen szabad.
2016. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!