Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már úgy több év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy több év folyamatos egyedüllét után, hogy inkább fel kéne adni a keresgélést, jobb lenne lemondani arról, hogy valaha lesz párotok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, de nem kell erre úgy ráparázni, én személy szerint úgy vagyok, hogy lezs, ami lesz. Sok hibám van,a mi miatt nem könnyen lenne párom, és nem tudnék 100%-osan teljesíteni egy komoly kapcsolatban. És elsősorban nem a külsőmmel van baj. Én bevallom :)
2016. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nem igazán.
2016. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sik hibám van nehéz engem elviseln. Igen megfordult már a fejemben hogy nekem csak szexpartner kell, mert tartósan egy nő sem visel el. Annyira taszító lehetek hogy nem is olyan régen volt egy nőm akit én hátrányosabbnak, nehezebben elviselhrtőnek láttam magamnál mégis ő küldött ell engem. Viszont mivel céljaim vannak ezért nem adom fel.
2016. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Inkabb jarok olyannal, aki nem jon be, de jol erzem vele magam. Komoly kapcsolat kereteben, huseggel.

N

2016. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, rettenetesen így érzek most is.

Két éve vagyok egyedül, ebből egy év kellett,hogy a szakítást az exemmel meggyászoljam ( komoly kapcsolat, igaz szerelem volt)

azóta? felejtsd el. Társkeereső kamu emberek tömege, 40 évesen 30nak hazudja magát, eltitkolja h 20 kilóval több mint a képen, kiderül róla h barátnője van, stb...most a legutolsó, akinél már tényleg jól alakult, benyögi, h most inkább még élne, hagyjuk. EGy hónapja leveleztünk, skypoltunk, én meg már tök megkedveltem, talán kicsit bele is szerettem. Erre ez.

Nem tudom meddig lesz ez még így, az egy párkcspaomon kívül nem volt semmi. 22 éves koromig még csak pasim sem volt, egyszerűen soha nem találtam hozzám valót, aki nekem tetszett nem viszonozta, akinek én tetszettem, én nem tudtam viszonozni.

Munkám sincs egy ideje, és bitang nagy szeretethiányom van, ölelés kellene, az, hogy érezzem, hogy valakinek ezen a k bolygón fontos vagyok, lehetősleg olyan valakinek, akinek én is fontos vagyok.

Lassan 28 éves létemre még mindig anyámékkal élek, amióta nincs munkám kénytelen voltam visszamenni, hozzájuk, akiket szerintem csak a napi veszekedés tart össze.

Igen, ez az egész most negatívra sikerült. Most annyak is érzem magam. Nyilván sokat nyom a latban, h épp tegnap mondta meg ez az illető, akiért már úgy oda voltam, h bocs de ennyi volt ( de mág csak nem is így..hanem úgy, h nemrég költözött, mégis inkább még beilleszkedne...elmegy a p***..amikor elkezdtünk levelezni, akkor már 'el volt költözve"...kamu duma.

Össze fogom szedni magam, már amint lesz munkám jobb lesz, a tekintetben h ismét nálló lehetek, de a párkapcsolat? Felejtsd el...én már bele se merem élni magam, mert mind bukta az egész..legyen pont az ire, de az exem az utolsó pár hónapban végig csalt, és megutdtam soha nem is szeretettm, csak pótlék voltam az exe után.

Én nem tudom mi lesz, de ha csak valami csoda nem történik...

és kedzem megérteni azokat a nőket is akik csak pénzért házasodnak. lehet nekem is az kéne, amíg még fiatal és szép vagyok. mi másért? legalább anyagi biztonság legyen, ha minden más úgyis csak duma, kamu, és gyomorideg.

27/N

2016. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

még annyit hozzátennék h ez egy öngerjesztő folyamat.

nem tudsz kapcsolatot kialakítani amíg nem szereted magad, de hogyan tudnál kiegyensúlyozott lenni, mikor akkora a szeretethiányod, és olyan szinten szr minden az életedben, h nem látod a kiutat?

kinek kellene pl egy ilyen nyavalygó p mint most én? például..szóval nem mstól kell várni a megváltst, de én pl már olyan szinten belefásultam a szingliségbe, hogy jön valaki, és ha tetszik ( tényleg, igazán, mert nem pótlékot keresek), akkor képes vagyok pár alkalom után már a teljes jövőm elképzleni vele..persze nem hangosn, isten ments h ezt neki megmondjam, de elég kellemelten ez így is nekem, ennyire függeni valakitől,érzelmileg.

Érzelmi töltekezés kellene, csak nem tudom hogyan.

2016. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos olyan ronda vagyok, hogy nincs olyan nő, akinek lenne gusztusa hozzám.

#5 Ne add fel! Én pl. megismerkednék veled, ha normálisan néznék ki. Lehet, hogy más is így gondolja, aki neked is tetszeni fog :)

2016. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!