Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy egy nőnek nincs senkije (párkapcsolatra értve)?

Figyelt kérdés
Eddig nőismerőseimnél azt tapasztaltam, hogy mindig volt valakijük. Ha véletlenül előfordult, hogy néhány hónapig párkapcsolat nélkül maradtak, akkor is volt valaki aki után vágyakoztak, akivel ismerkedtek, vagy épp "lehetőséget láttak a későbbi randikhoz". Férfi ismerőseim között viszont nem ritka aki évekre egyedül marad, és ezekben az időszakokban jórészt tényleg senki sincs a "láthatáron sem", tehát nincs barátnő "jelölt" sem. Ellenben nőknél mindig van minimum jelölt szinten valaki. Értitek. Mi a véleményetek erről, csak az én ismeretségi köröm ilyen?

2016. febr. 14. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nincs senkim. Lenne, aki udvarolna, de nem érzek semmit vele kapcsolatban.
2016. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Hát én férfiként azt meg tudom erősíteni, hogy nekem is már több mint egy éve nincs a láthatáron senki. Hogy a nőknél ez hogy van, azt nem tudom. Nyilván nekik amíg fiatalok és szépek bőven van miből válogatni, és így még ha épp nem is vágynak kapcsolatra, akarva akaratlanul belefutnak újabb és újabb férfiakba, akik között simán találhatnak szimpatikusat. Egy férfinak viszont keresnie kell, ahhoz hogy találjon. A férfiak próbálkoznak a nőknél, a nők pedig válogatnak. Ha egy nő nem is tesz semmit azért ,hogy legyen kapcsolata, akkor is simán megkörnyékezheti őt egy olyan csávó, akibe belehabarodik. Míg egy férfi, ha nem tesz semmit, azért hogy párja legyen, annak nagy valószínűséggel nem is lesz, mert a kutya nem fogja keresni. Nálam ez abból a szempontból nem gond, hogy jelenleg nem is akarok párkapcsolatot.
2016. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1. válaszoló: Értelek. És olyan sincs, aki neked tetszene, esetleg el tudnád képzelni, hogy vele randizz?
2016. febr. 14. 16:39
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne? Ha egy kicsit is máshogy alakultak volna a dolgok az életemben, akkor nem lenne olyan személy, aki iránt szerelmet érezhetnék, nagyon kevés olyan ember van, akivel megtalálom a közös hangot, és többet akarok tőle, így vagy a "mindent elsöprő szerelem érzete", vagy semmi.
2016. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem, azt hiszem senki ilyen nincs most a környezetemben. Nem élek nagy társasági életet, szóval nincs is min csodálkozni. Az én hibám.
2016. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik. Nincs sem párkapcsolatom, sem olyan, akivel jelenleg el tudnám képzelni, pedig szeretném, ha lenne. Talán azért van, mert nem találkozok új emberekkel, vagy ha mégis, az annyira felszínes ismeretség, hogy még nem jutok el addig sem, hogy "jelöltként" tekintsek rá.
2016. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
Általában az van, hogy akik lennének azok "nem elég jók" a hölgy számára.
2016. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Van, de nagyon kevés nőnél. Hiszen ha egy nő üti az átlagos szintet, igényes, van stílusa, nincs az az Isten, hogy ne akarjon lecsapni rá valaki. Láthatod a kommentek között is. Azárt nincs, mert nekik nem tetszik az ipse, nem azért, mert ne akarna nekik senki sem udvarolni. :)
2016. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem nincs senkim. :/

Vannak nálam sokkal rosszabb emberek, akiknek van, így magam sem értem, hogy nekem miért nem adatik meg a boldogság.

2016. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem múlt március óta nincs kapcsolatom,de már október óta van kiszemelt-mondjuk járok is társaságba-,akivel eddig egész jól haladok.Olyan is van,hogy egy nőnek se kiszemeltje,akár 1-2 évig.
2016. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!