Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél mivel szoktatok indítani? Mit szoktatok írni?

Figyelt kérdés
Elsősorban 25-30 közöttiek ismerkedési szokásaira lennék kíváncsi, hogy ha neten keres párt, akkor mit szoktatok a legelején írni?
2016. márc. 13. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nem csinálok magamnak konkurenciát xd
2016. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, mivel indítanál, ez lenne a lényege, hogy már az első megszólításban is magadat add. Csak őszintén írj az a lényeg.
2016. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
semmivel, csak nézelődöm. Úgyse írnak vissza, minek írjak bárkinek is.
2016. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megirom neki az ingosagaimat es ingatlanjaimat.
2016. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a nyers valóság, hogy mindegy mit írsz. Minden nő minden nap olyan mennyiségű levelet kap, hogy lendületből törli, olvasás nélkül, a leveledet, hogy ha nincs mellette egy jóképű faszi képe. Ha meg ott van, egy sima "szia" is megteszi.
2016. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy szia, lenne kedved ismerkedni is megtesz. Tényleg a profilkép és a többi képeid fognak dönteni. Volt, hogy konkrétan a csaj szerelmet vallott nekem, egy ilyen szöveg után még 1-2 mondatváltás után...
2016. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha ennyi után szerelmet vallott, komoly baj lehetett a hölggyel. Nem vagyok amúgy csúnya, legalábbis szerintem, bár abban, hogy nagyon sok levelet kapnak, nyílván van ráció. Sok barátnőm volt, csak azért gondolkozom jelenleg a netes ismerkedésen, mert munkahelyen csak férfiak vannak, aki lányokat meg úgy ismerek, azokkal vagy már jártam, vagy lefeküdtem, vagy csak barát. Személyesen ha találkozom, semmi gond, egy perc alatt felmérem, tetszem-e neki, de neten csak a feltöltött képeire hagyatkozhatok, ami valljuk be elég csalóka tud lenni.
2016. márc. 14. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!