Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha magas vagyok, viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magas vagyok, viszonylag jó testfelépítésű, és arcra az átlagos felsô határa felé konvergálok, akkor lehet, hogy egy šeggfej vagyok, és azért nincs barátnôm?

Figyelt kérdés

Többi olyan dolog, ami számíthat:

- nem vagyok szegény, de gazdag se (egyébként szerintem ez nem szempont, de lehet más szerint az)

-igényesen, férfiasan öltözködöm

-mûvelt vagyok (viszonylag)

-tág az érdeklôdési köröm, nyitott vagyok sokmindenre, sok hobbim van

-sportolok egyesületi szinten (úszás)

-gyakran káromkodok, illetve:

-a számomra bunkónak tûnô emberekkel ellenséges, tahó vagyok

-udvarias vagyok, és kedves azokkal, akiket érdemesre tartok arra


Egyszerûen nem alakul semmi kapcsolatféle az életemben. Ha alakult is, elszúrtam. Vannak pozitív visszajelzések, meg érzem néha, hogy tetszem egy-egy lánynak, de valahogy mégsincs semmi.

Jó az önismeretem, tisztában vagyok magammal. Nem vagyok egy tipikus helyes srác, vagy nagyon jó pasi, de egy erôs átlagos, férfias kiállású embernek tartom magam. Ha muszáj lenne pontozni (csak hogy egyszerûre fordítsam, én is utálom a pontozósdit), akkor 6,5/10.

Mi lehet a gond, mit kéne tennem?

Lassan 19 éves vagyok.



2016. márc. 13. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
hol és hogy próbálkozol ?
2016. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mostmár jobbára sehogy... Nem érzem, hogy lehetne nyitni bárkinél is.

De próbálkoztam már sulitárnál, volt osztálytársnál, neten is, valamikor randi is lett belôle, de valahogy mindig ellaposodott a dolog és nem lett semmi. Pedig nem vagyok egy unalmas ember. Legalábbis szerintem.:D

2016. márc. 13. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
19 vagy, ebben a korban még simán lehet hogy csak nem jött össze, nem feltétlenül veled van a baj. Persze az önvizsgálat sosem árt, de még nem késtél le semmiről.
2016. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már felmerült benned, hogy egy izéfej vagy, akkor nem vagy az. Aki olyan, abban fel sem merül. Majd beüt nálad is! Nem úszod meg a lila ködöt! :)
2016. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"a számomra bunkónak tûnô emberekkel ellenséges, tahó vagyok" - ez azért nem utal túl nagy intelligenciára. Nekem sosem kéne ilyen felületes ember, sokkal jobban becsülöm azokat, akik képesek felnőtt módjára viselkedni.

káromkodoM - annyira műveltnek sem tűnsz


Na jó, ennyi a kötekedésből, ezek még nagyon sokaknál beleférnek, ez nem ok arra, hogy senki ne akarjon tőled semmit. Nem túl magasak az elvárásaid? Az említett viselkedéssel pedig sok lányt elriaszthatsz. 22L

2016. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, nekem is, de szerintem ez nem zárja ki azt, hogy intelligens legyek. Nekem a fent említett dolog a rossz tulajdonságom, számodra lehet, hogy ez nagyon visszataszító, ez van, különbözôek vagyunk.

A "káromkodok" meg helyes. Az ikes igéket E/1-ben -m és -k végzôdéssel is lehet használni.:)

2016. márc. 13. 20:03
 7/10 A kérdező kommentje:

Az elvárásaim nem magasak. Nem vagyok válogatós, külsôre annyit várok el, hogy ne legyen duci/dagi, és legyen igényes, nem kell, hogy gyönyörû legyen meg hasonlók.

Legyen normális.

A szolid, visszafogottabb lányokat preferálom.

2016. márc. 13. 20:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát amiket felsoroltál az szerintem pont hogy nem gond.:D Akartál már bárkit is felszedni azért mert tényleg tetszett és nem azért mert végül is jobb mint a semmi alapon? Lehet hogy nem lépett be még a megfelelő személy az életedbe, akinél úgy érezted, hogy mindenképpen akarsz tőle valamit. Ezzel nincs is semmi gond, majd kialakul. Ismerkedj akár baráti céllal is és a sok emberből nagyobb esélyed lesz hogy megtalálod azt az egy valakit.
2016. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Éreztesd a kiszemelteddel, hogy fontos neked, és hogy tényleg érdeklődsz iránta. Sokszor nevettetsd meg, hogy érezze jól magát veled, és akkor nem fog olyan könnyen ellaposodni..

19/L

2016. márc. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jótanácsokat!
2016. márc. 14. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!